DS3608-DP / DS3678-DP

NEPRETRŽITÝ VÝKON PRI PRIAMYCH ZNAČKÁCH 1D / 2D (DPM) A ČIAROVÝCH KÓDOCH

Ako člen skenera Zebra 3600 Ultra-Robustná séria prakticky nezničiteľného bezdrôtového skenera 1D / 2D DS3608-DP a bezšnúrového skenera DS3678-DP prináša spoľahlivé snímanie takmer každej priamej časti v leteckej, automobilovej a inej výrobe rastliny, kde sa požaduje sledovanie všetkých komponentov produktu naprieč všetkými výrobkami.

A keďže DS3608-DP a DS3678-DP tiež zachytávajú akýkoľvek 1D a 2D čiarový kód zobrazený na obrazovke alebo vytlačený na štítku, získate skutočnú hodnotu - nezastaviteľný výkon v jedinom flexibilnom zariadení, ktoré dokáže uspokojiť požiadavky na skenovanie od montážnej linky až po kvalitu ovládanie.

 • SUPERIOR VÝKON

  Pokiaľ ide o zachytenie čiarových kódov vo výrobnom závode, DS3608-DP a DS3678-DP prinášajú špičkovú dobu skenovania. Zachyťte priame označenia súčiastok bez ohľadu na ich veľkosť, povrch, kontrast, hustotu alebo typ - vrátane náročných bodov, chemických alebo laserových etchov, atramentov, atramentových foriem, odliatkov alebo tepelných striekacích značiek. Pracovníci môžu zachytiť ľubovoľný 1D alebo 2D čiarový kód zobrazený na obrazovke alebo vytlačený na štítku v prakticky ľubovoľných podmienkach pre vynikajúcu flexibilitu zachytávania čiarových kódov v jednom skeneri.

 • ULTRA-ROBUSTNÝ DIZAJN

  Podlaha skladov a výrobných závodov je rovnako náročná ako ich výroba. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Káblové a bezšnúrové modely sú jedinými skenermi v tejto triede, ktoré sú odolné proti prachu, postrekom a vodotesné podľa IP67, s kolískou uzatvorenou IP65 pre kompletné robustné bezšnúrové riešenie.

 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

SKENOVANIE ČIAROVÝCH KÓDOV PRIAMEJ ČASTI

Okrem špičkového skenovacieho výkonu, flexibilného snímania informácií, ultra robustného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate pokročilý systém osvetlenia, ktorý zabezpečuje zachytenie každého čiarového kódu s vysokou hustotou pri prvom pokuse. Či sú priame značky častí veľmi nízky kontrast alebo sú vytlačené na lesklých, odrazných plochách, robia to všetko DS3608-DP a DS3678-DP.


INDUSTRIES

 • výrobné

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + nabíjateľná batéria Li-Ion 3100 mAh
  (pre bezšnúrové modely)

 • SEALING

  Skener: IP65 a IP67
  FLB kolíska: IP65

 • TOLERANCIA DROP

  Odoláva viacnásobné 8-stopové / 2,4 metrové kvapky na betón

 • ROZŠÍRENIE SPÔSOBILOSTI

  1D, 2D a DPM

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Array Imager