DS3608-ER / DS3678-ER

NEZASTAVITEĽNÝ VÝKON PRE SNÍMANIE ČIAROVÉHO KÓDU 1D / 2D S ROZŠÍRENÝM DOSAHOM

Ako člen radu skenerov Zebra 3600 Ultra-Robustná rada, prakticky nezničiteľné 1D / 2D DS3608-ER kábel a DS3678-ER bezšnúrové skenery sú pripravené pre jedno z najnáročnejších svetových prostredí - sklad. Navrhnuté na zachytenie ľubovoľného 1D alebo 2D čiarového kódu z blízkeho kontaktu až do vzdialenosti 70 ft. / 21,4 m, poskytujú tieto skenery najvyššiu všestrannosť - pracovníci môžu zachytiť veľké kódy zoznamu kópií a malé kódy na blízkych kontaktoch tak ľahko ako čiarové kódy na paletách a kódy umiestnenia v hornej časti skladových regálov. A naozaj nezastaviteľný výkon vám pomôže zvýšiť výkon, presnosť a zákaznícky servis na novú úroveň.

 • SUPERIOR VÝKON

  Získate dokonalý výkon v oblasti skenovania. Vaši pracovníci môžu skenovať prakticky ľubovoľný 1D alebo 2D čiarový kód z blízkeho kontaktu až do vzdialenosti 70 ft / 21,4 m v prakticky ľubovoľných podmienkach, tak rýchlo, ako môžu vytiahnuť spúšť. Dokonca aj vtedy, ak sú čiarové kódy na palete v zmršťovacom obale; poškodené, špinavé alebo zle tlačené; na zozname na výber; alebo na vašom najvyššom sklade v sklade, žiaden problém - tento inteligentný skener dokáže spracovať všetko.

 • ULTRA-RUGGED DESIGN

  Podlaha skladov a výrobných závodov je rovnako náročná ako ich výroba. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Tieto modely káblových a bezšnúrových prístrojov pripravených na mrazenie sú jedinými skenermi v tejto triede, ktoré sú odolné voči prachu, rozstreku a vodotesnosti podľa IP67, s kolískou uzatvorenou IP65 pre kompletné robustné bezšnúrové riešenie.

 • NEPROVEDENÁ MANAŽEABILITA

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

NEZASTAVITEĽNÝ VÝKON

Okrem vynikajúcej výkonnosti pri skenovaní, ultra robustného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate viac funkcií, ktoré robia tento skener ľahší ako kedykoľvek predtým pre pracovníkov, vrátane zameriavacieho vzoru pre prvotné presné zachytenie čiarových kódov na zoznamoch výberu v ruke a na hornej poličke stojana; špeciálny režim, ktorý zároveň zachytáva všetky alebo špecifické čiarové kódy na štítku s mnohými čiarovými kódmi; režimy spätnej väzby v mixoch a zápasoch, aby pracovníci mohli vidieť, počuť alebo cítiť úspešnú kontrolu; extrémna teplota pre mrazenie a ďalšie.

 

INDUSTRIES

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + nabíjateľná batéria Li-Ion 3100 mAh
  (pre bezšnúrové modely)

 • SEALING

  Skener: IP65 a IP67
  FLB kolíska: IP65

 • TOLERANCIA DROP

  Odoláva viacnásobné 8-stopové / 2,4 metrové kvapky na betón

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D a 2D

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Array Imager