DS3608-HD / DS3678-HD

NEPRETRŽITÝ VÝKON PRE ČIAROVÉ KÓDY S VYSOKOU HUSTOTOU 1D / 2D

Ako člen radu skenerov Zebra Ultra-Rugged 3600 je prakticky nezničiteľný bezdrôtový skener 1D / 2D DS3608-HD a bezšnúrový skener DS3678-HD pripravený na jedno z najnáročnejších svetových prostredí - výrobnú linku výroby elektroniky.

Dostanete skutočne nezastaviteľný výkon, ktorý potrebujete, aby ste predišli vysokým nákladom na neplánované prestoje výrobnej linky. Vaši pracovníci sa dostanú po prvýkrát pri každom zachytení mnohých typov čiarových kópií s malou a vysokou hustotou vytlačených na komponentoch produktov, ktoré vyrábate.

A keďže tieto skenery tiež zachytia štandardné čiarové kódy v takmer ľubovoľnom stave, získate skutočnú hodnotu - nezastaviteľný výkon v jedinom flexibilnom zariadení, ktoré dokáže spĺňať požiadavky na skenovanie od montážnej linky k skladu.

 • VYNIKAJÚCI VÝKON

  Získate dokonalý výkon v oblasti skenovania. Vaši pracovníci môžu zachytiť prakticky akýkoľvek vysokokvalitný a štandardný 1D alebo 2D čiarový kód pri rýchlosti blesku bez ohľadu na to, či sú vytlačené na papierovom štítku alebo priamo na výrobok. Dokonca aj vtedy, ak sú čiarové kódy poškodené, špinavé alebo zle tlačené, nie je problém - tento inteligentný skener dokáže spracovať všetko.

 • ULTRA ROBUSTNÝ DIZAJN

  Podlaha skladov a výrobných závodov je rovnako náročná ako ich výroba. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Káblové a bezšnúrové modely sú jedinými skenermi v tejto triede, ktoré sú odolné proti prachu, postrekom a vodotesné podľa IP67, s kolískou uzatvorenou IP65 pre kompletné robustné bezšnúrové riešenie.

 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

ZÍSKAJTE TO NA PRVÝ POKUS

Okrem vynikajúceho skenovacieho výkonu, flexibilného snímania informácií, ultra odolného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate viac funkcií, ktoré pomáhajú týmto snímačom zachytiť každý čiarový kód s vysokou hustotou pri prvom pokuse. Z veľmi nízkych kontrastných čiarových kódov, ktoré sú priamo vytesané na diely na veľmi kontrastné biele kódy vytlačené na čiernom alebo čiernom kóde vytlačenom na bielom, robia to všetko DS3608-HD a DS3678-HD.

 

INDUSTRIES

 • výrobné

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + nabíjateľná batéria Li-Ion 3100 mAh
  (pre bezšnúrové modely)

 • SEALING

  Skener: IP65 a IP67
  FLB kolíska: IP65

 • TOLERANCIA DROP

  Odoláva viacnásobné 8-stopové / 2,4 metrové kvapky na betón

 • ROZŠÍRENIE SPÔSOBILOSTI

  1D a 2D

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Array Imager