DS3608-HP / DS3678-HP

NEPRESTAJNÝ VÝKON PRE VYNIKAJÚCE SNÍMANIE 1D / 2D ČIAROVÝCH KÓDOV, FOTOGRAFIÍ, DOKUMENTOV A ĎALŠÍCH

Ako člen radu skenerov Zebra Ultra-Rugged 3600 Series, prakticky nezničiteľné 1D / 2D DS3608-HP káblové a DS3678-HP bezšnúrové skenery sú pripravené pre najnáročnejšie svetové prostredie - sklad a výrobnú podlahu.

Okrem snímania takmer ľubovoľného 1D alebo 2D čiarového kódu, ktorý je vzdialený len 7 ft./2,1 m, poskytujú tieto skenery flexibilitu na zachytenie širokej škály obchodných informácií, ktoré zjednodušujú množstvo každodenných obchodných procesov vrátane OCR, dokumentov a fotografií.

Bez ohľadu na to, aké typy údajov potrebujú vaši pracovníci na zachytenie, získate všetky funkcie, ktoré potrebujete pre skutočne nezastaviteľný výkon, predefinovanie spoľahlivosti skenera a jednoduchosť riadenia. Výsledok? Spoľahlivé, rýchle a presné skenovanie, ktoré potrebujete, prináša kvalitu vašich produktov a zákaznícky servis na ďalšiu úroveň.

 • SUPERIOR VÝKON

  Vaši pracovníci môžu zachytiť informácie tak rýchlo, ako môžu vytiahnuť spúšť - z prakticky akéhokoľvek elektronického alebo tlačeného čiarového kódu v akomkoľvek stave na fotografie, ktoré môžu poskytnúť nesporný dôkaz podmienok pre prichádzajúce zásielky a obrázky vysoko čitateľných dokumentov pre elektronický záznam. Dokonca aj vtedy, ak sú čiarové kódy poškodené, špinavé alebo zle tlačené, nie je problém - tento inteligentný skener dokáže spracovať všetko.

 • ULTRA ROBUSTNÝ DIZAJN

  Podlaha skladov a výrobných závodov je rovnako náročná ako ich výroba. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Káblové a bezšnúrové modely sú jedinými skenermi v tejto triede, ktoré sú odolné proti prachu, postrekom a vodotesné podľa IP67, s kolískou uzatvorenou IP65 pre kompletné robustné bezšnúrové riešenie.

 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

NEDOSTATEĽNÉ VÝKONNOSTI PRE ZVLÁŠTNE ZABEZPEČENIE

Okrem vynikajúcej výkonnosti pri skenovaní, flexibilného zachytenia informácií, ultra robustného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate viac funkcií, ktoré robia tento skener ľahší než kedykoľvek predtým pre pracovníkov, vrátane špeciálneho režimu, ktorý súčasne zachytáva všetky alebo špecifické čiarové kódy na štítok s mnohými čiarovými kódmi; cieľový vzor pre prvýkrát presné zachytenie čiarových kódov na zoznamoch výberov; režimy spätnej väzby v mixoch a zápasoch, aby pracovníci mohli vidieť, počuť alebo cítiť úspešnú kontrolu; extrémna teplota pre mrazenie a ďalšie.

 

INDUSTRIES

 • výrobné

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + nabíjateľná batéria Li-Ion 3100 mAh
  (pre bezšnúrové modely)

 • TESNIACE

  Skener: IP65 a IP67
  FLB kolíska: IP65

 • TOLERANCIA DROP

  Odoláva viacnásobné 8-stopové / 2,4 metrové kvapky na betón

 • ROZŠÍRENIE SPÔSOBILOSTI

  1D, 2D, OCR, Fotografie, Dokumenty a ďalšie

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Array Imager