DS3608-SR / DS3678-SR

NEPRETRŽITÝ VÝKON PRE ŠTANDARDNÉ SNÍMANIE ČIAROVÉHO KÓDU 1D / 2D

Ako člen radu skenerov Zebra 3600 Ultra-Rugged Series, prakticky nezničiteľné 1D / 2D DS3608-SR kábelové a DS3678-SR bezšnúrové skenery sú pripravené pre najnáročnejšie svetové prostredie - sklad a výrobnú podlahu. Navrhnuté tak, aby zachytili prakticky akýkoľvek čiarový kód z blízkeho kontaktu až do vzdialenosti 5 ft. / 1,5 m, sú tieto skenery nabité funkciami, ktoré prinášajú skutočne nezastaviteľný výkon, nové vymedzenie spoľahlivosti a jednoduchosť riadenia. Výsledok? Spoľahlivé, rýchle a presné skenovanie, ktoré potrebujete, prináša kvalitu vašich produktov a zákaznícky servis na ďalšiu úroveň.

 • VYNIKAJÚCI VÝKON

  Získate dokonalý výkon v oblasti skenovania. Vaši pracovníci môžu skenovať prakticky akýkoľvek 1D alebo 2D elektronický alebo tlačený čiarový kód v ľubovoľnom stave, tak rýchlo, ako môžu vytiahnuť spúšť. S 30% väčším pracovným rozsahom je ľahké zachytiť čiarové kódy, ktoré sú ďaleko. Dokonca aj vtedy, ak sú čiarové kódy v zmršťovacom obale alebo poškodené, špinavé alebo zle tlačené, nie je problém - tento inteligentný skener dokáže spracovať všetko.

 • ULTRA-ROBUSTNÝ DIZAJN

  Podlaha výrobnej prevádzky je rovnako náročná ako jej cena - a náklady na neplánované prestoje na výrobnej linke sú astronomické. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Káblové a bezšnúrové modely sú jedinými skenermi v tejto triede, ktoré sú odolné proti prachu, postrekom a vodotesné podľa IP67, s kolískou uzatvorenou IP65 pre kompletné robustné bezšnúrové riešenie.

 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

ZACHYŤTE VIACERÉ ČIAROVÉ KÓDY JEDNÝM SKENOVANÍM

Okrem vynikajúcej výkonnosti pri skenovaní, ultra robustného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate viac funkcií, ktoré robia tento skener ľahší ako kedykoľvek predtým pre svojich pracovníkov, vrátane špeciálneho režimu, ktorý súčasne zachytáva všetky alebo špecifické čiarové kódy na štítku s mnohými čiarovými kódmi ; cieľový vzor pre prvýkrát presné zachytenie čiarových kódov na zoznamoch výberov; režimy spätnej väzby v mixoch a zápasoch, aby pracovníci mohli vidieť, počuť alebo cítiť úspešnú kontrolu; extrémna teplota pre mrazenie a ďalšie.

 

INDUSTRIES

 • výrobné

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + nabíjateľná batéria Li-Ion 3100 mAh
  (pre bezšnúrové modely)

 • TESNIACE

  Skener: IP65 a IP67
  FLB kolíska: IP65

 • TOLERANCIA KVAPIEK

  Odoláva viacnásobné 8-stopové / 2,4 metrové kvapky na betón

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D a 2D

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Zobrazovanie poľa