DS4308

NOVÁ ÚROVEŇ VÝKONNOSTI A VŠETKÁ VERSATILITA UMOŽŇUJÚ ZACHYTENIE AKÉHOKOĽVEK ČIAROVÉHO KÓDU

Ak hľadáte mimoriadnu flexibilitu a výkon vo svojom vreckovom skeneri, prináša ďalšia generácia skenovacej techniky v zariadení DS4308. Jeho naozaj mimoriadny dosah vykonáva prácu dvoch skenerov, čo vám umožňuje skenovať bližšie a ďalej od iných skenerov v tejto triede. Vaši pracovníci môžu skenovať prakticky akýkoľvek čiarový kód.

Zariadenie DS4308 to všetko - 1D alebo 2D, elektronické alebo vytlačené na papierových štítkoch alebo plastových kartách, aj keď je čiarový kód znečistený, poškriabaný alebo slabo vytlačený. S inteligentným zobrazovaním PRZM Intelligent Imaging môžu vaši pracovníci zachytiť čiarové kódy tak rýchlo, ako môžu vytiahnuť skenovací spúšť. A to znamená žiadne ďalšie výnimky na mieste predaja, ktoré sa môžu zmeniť na dlhšie linky, dlhšie čakacie časy a stratené tržby. DS4308 - nová trieda skenera pre nový svet čiarových kódov.

 • TECHNOLÓGIA PRZM INTELLIGENT IMAGING PRE VÝKON NOVEJ GENERÁCIE

  Obnovuje lištu pre 2D zobrazovanie zlepšením výkonu dekódovania a snappiness, dramaticky zlepšiť užívateľskú skúsenosť, produktivitu používateľov, výkonnosť a čakacie časy.

 • MEGAPIXELOVÝ SNÍMAČ, SKENUJTE ĽUBOVOĽNÝ ČIAROVÝ KÓD NA AKOMKOĽVEK MÉDIU

  Skenuje čiarové kódy 1D, 2D a PDF417 vytlačené na papierových štítkoch alebo zobrazené na mobilných zariadeniach alebo obrazovkách počítača. A poskytuje rozlíšenie potrebné na skenovanie na dlhšie vzdialenosti, jasné fotografie, ostré podpisy a presnejšie údaje OCR.

 • NAJVÄČŠÍ "MILÝ SPOT" PRE NESKÚSENÉ SKENOVANIE

  S rozsahom dekódovania, ktorý umožňuje používateľom skenovať akýkoľvek typ čiarového kódu pri akejkoľvek hustote bližšej a ďaleko od všetkých ostatných skenerov vo svojej triede, je skenovanie skutočne druhou povahou - používatelia len ukazujú a strieľajú.

VÝKONNÝ SKENER, KTORÝ VYKONÁVA PRÁCU DVOCH

Štandardný rozsah (SR) ponúka mimoriadny rozsah, čím eliminuje potrebu zakúpenia samostatných štandardných a rozšírených skenerov. Model s vysokou hustotou (HD) naskenuje štandardné čiarové kódy, rovnako ako malé, husté čiarové kódy, ktoré sa bežne vyskytujú na šperkovnicových štítkoch, spotrebnej elektronike a elektronických súčiastkach.


 • ROZMERY

  6,48in. H x 3,86 v. L x 2,64 v. W
  (16,5 cm výška x 9,8 cm dĺžka x 6,7 cm W)

 • ZÁVAŽIA

  5,71 oz. / 162 g

 • FARBA

  Twilight Black

  Nova White

 • TESNIACE

  IP42

 • TOLERANCIA KVAPIEK

  Odoláva viacerým kvapkám o hrúbke 6,93 m na betón

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D, 2D a PDF417

 • TECHNOLÓGIA SKENERA

  Array Imager