DS6707

ZJEDNODUŠENÁ TECHNOLÓGIA

Cenovo dostupný model Zebra DS6707-HD prináša novú úroveň efektívnosti pri výrobe elektronických komponentov tým, že umožňuje automatické zachytenie prakticky každého typu čiarového kódu používaného v elektronickej výrobe. Zariadenie DS6707-HD podporuje kompletnú sadu značiek s vysokou hustotou, ktoré sú bežné v elektronických výrobných prostrediach, vrátane lasera s laserom, atramentu, chemicky leptaných a atramentových čiarových kódov.

Vhodný na riešenie jedinečných problémov v oblasti montáže elektronických komponentov, skener DS6707-HD je optimalizovaný na presné zachytenie značiek s vysokou hustotou a nízkym kontrastom vrátane čiernych čiarových kódov na bielom pozadí; biele čiarové kódy na čiernom pozadí; a leptané čiarové kódy s veľmi nízkym kontrastným tónovým efektom - kde je veľmi malý rozdiel v farbe medzi značkou a podkladovým materiálom, na ktorom je vytlačená.

 • SKENOVANIE A OBRAZOVANIE BARCODE NA ZABEZPEČENIE DÁT V JEDNOM ZARIADENÍ

  Okrem priamych značiek častí ponúka univerzálny model DS6707-HD podporu pre 1D a 2D čiarové kódy, čo umožňuje pracovníkom skenovať čiarové kódy, ktoré sú vytlačené priamo na elektronickej montáži, ako aj papierové štítky - len s jedným zariadením. Okrem toho môžu pracovníci ľahko dokumentovať poškodené komponenty alebo zostavy v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou integrovaného 1,3-megapixelového snímača obrazu s vysokým rozlíšením.

 • JEDNODUCHÉ POUŽITIE

  Jednoducho použiteľné zariadenie nevyžaduje takmer žiadne školenie - bez ohľadu na to, či vaši pracovníci dekódujú čiarový kód alebo zachytia obrázok. Všesmerový vzor skenovania umožňuje, aby značky boli prezentované v akomkoľvek uhle. Hľadáčik poskytuje skutočné prvotné presné zaostrenie a zaostrenie s cieľom snímania záberov. A voliteľná technológia Intellistand poskytuje možnosť dynamického prepínania medzi režimami ručného a hands-free podľa potreby a poskytuje maximálnu flexibilitu aplikácií.

 • RÝCHLE VRÁTENIE NA INVESTÍCIU (ROI)

  Bohatá funkčnosť zariadenia DS6707-HD výrazne znižuje kapitálové a prevádzkové náklady. Podniky sa môžu štandardizovať na jednom zariadení na zachytávanie viacerých dátových typov - vrátane náročných priamych značiek a špinavých alebo poškodených čiarových kódov. Technologická infraštruktúra je zjednodušená - nie je potrebné kupovať, spravovať a podporovať ďalšie zariadenia, ako sú digitálne fotoaparáty a samostatné čítačky čiarových kódov pre rôzne symboly.

FLEXIBILNÝ SKENER

Pružný Symbol DS6707-HD poskytuje výrobcom elektroniky jediné cenovo dostupné zariadenie, ktoré dokáže čítať prakticky každý typ čiarového kódu používaného pri montáži elektronických komponentov. Od značiek s vysokou hustotou a nízkym kontrastom až po 1D, 2D a PDF417 čiarové kódy a obrázky, toto jediné zariadenie podporuje všetky funkcie zachytávania dát, ktoré pracovníci potrebujú na linke, čím prinášajú novú úroveň nákladovej efektívnosti a presnosti pri montáži elektronických komponentov


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • výrobné


 • ROZMERY

  6,55
  palca H x 5,08 palca L x 2,82 W 16,6 cm H x 12,9 cm L x 7,1 cm W

 • ZÁVAŽIA

  6,4 oz / 182 g

 • FARBA

  Pokladničný účet White or Twilight Black

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D, 2D a PDF417

 • DROP SPECS

  Odoláva viacerým kvapkám (1,8 m) na betón

 • SKENOVANIE TECHNOLGOY

  Array Imager