DS8100-HC

LEPŠIE PRACOVNÉ POSTUPY PRE ZDRAVOTNÍCKYCH PRACOVNÍKOV.LEPŠIE SKÚSENOSTI PACIENTOV.

Ako poskytovateľ zdravotnej starostlivosti musíte poskytnúť svojim zdravotníckym pracovníkom nástroje, ktoré potrebujú na to, aby poskytovali to najlepšie v starostlivosti o pacientov, každú sekundu každého dňa. S vreckovým snímačom DS8100-HC Series, môžete.

Tento prvotriedny ručný skener je určený pre zdravotnícke prostredie s jedinečným výkonom prakticky v každom čiarovom kóde v akomkoľvek stave, prvotriedny kryt ponúkajúci maximálnu ochranu proti šíreniu baktérií, flexibilné režimy spätnej väzby, ktoré sú voliteľné pre používateľov používanie hodín a ďalšie. Zlepšite pracovné postupy pre svojho zdravotníckeho pracovníka a poskytnite lepšie skúsenosti s pacientmi v rade DS8100-HC - len od spoločnosti Zebra.

 • ZLEPŠITE BEZPEČNOSŤ PACIENTA A ZÁŽITOK PACIENTA

  Dokonalý skenovací výkon zaručuje prvýkrát zachytenie prakticky každého čiarového kódu v ľubovoľnom stave - vrátane kódov, ktoré sú husté, drobné, zakrivené, zle tlačené, lesklé, zvrásnené, vyblednuté, skreslené alebo viac. Prvotriedne bývanie ponúka maximálnu ochranu proti šíreniu infekcie. Flexibilné režimy spätnej väzby, ktoré sú voliteľné používateľom, sú navrhnuté na nepretržité používanie, čo zabezpečuje, aby pracovníci dostávali spätnú väzbu v tichu noci bez narušenia pacientov - alebo počas najhlučnejšieho dňa.

 • PRISPÔSOBUJE SA VAŠIM PRACOVNÝM TOKOM

  Séria DS8100-HC je vybavená funkciami, ktoré umožňujú ľahkú integráciu do vašich každodenných procesov. Séria DS8100-HC namontujte na pracovnú stanicu na kolieskach (WoW) alebo v miestnosti pacienta. Vstavaná lampa eliminuje potrebu zapnúť osvetlenie miestnosti uprostred noci. Pagingové tlačidlo na kolíske umožňuje jednoduché vyhľadanie skompletizovaného skenera. A bezdrôtové zariadenie DS8178-HC prináša vynikajúci bezdrôtový zážitok. Batéria PowerPrecision dokáže zachytiť viac ako 75 000 čiarových kódov v jednom nabití. Režim Wi-Fi Friendly zabraňuje rušeniu Bluetooth vo vašej bezdrôtovej sieti LAN.

  Len rada DS8100 kombinuje výkon mikroprocesora 800 MHz, snímača megapixelov s vysokým rozlíšením a exkluzívnej technológie PRZM značky Zebra. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii hardvéru a pokročilých algoritmov radu DS8100 okamžite zachytí najproblematickejšie čiarové kódy rýchlosťou blesku vrátane hustých, slabo vytlačených, zvrásnených, vyblednutých, skreslených, špinavých alebo poškodených čiarových kódov a elektronických čiarových kódov na chytrých telefónoch - aj keď je obrazovka slabo svieti.
 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  Vizionárska viditeľnosť metrických údajov o skenovaní a výkonnosti batérií a komplexná bezplatná súprava nástrojov prinášajú bezkonkurenčnú spravovateľnosť a bezkonkurenčnú prevádzku. Schopnosť monitorovať rýchlosti dekódovania pomáha skopírovať a opravovať problémy s čiarovým kódom skôr, ako ovplyvnia produktivitu a kvalitu starostlivosti - zatiaľ čo metriky batérie vám pomôžu ľahko nájsť a nahradiť starnúce batérie skôr, ako už nemôžu pokračovať v plnej zmene. A trojica nástrojov bez nákladov umožňuje jednoduché spúšťanie zariadení vo vašej lokalite alebo na celom svete, ako aj jednoduchý vývoj aplikácií.

ZLEPŠITE STAROSTLIVOSŤ O PACIENTA

Či už si vyberiete kábelový alebo bezšnúrový model, séria DS8100-HC poskytuje nástroje. Sestry a iní zdravotnícki pracovníci potrebujú vykonávať každodenné povinnosti rýchlejšie a presnejšie a poskytovať pacientom to najlepšie - od podávania liekov až po overenie a administráciu krvi, zber vzoriek, prijatie, riadenie zásob a ďalšie.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Zdravotná starostlivosť


 • SHIFT LIFE

  83 hodín

 • FARBA

  biely

 • TESNIACE

  IP42

 • TOLERANCIA KVAPIEK

  Navrhnutá tak, aby vydržala 50 kvapiek pri betóne 6,0 ft / 1,8 m

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D, 2D, PDF417

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Snímač poľa