DS9208

TECHNOLÓGIA NA SKENOVANIE NEXT-GENERATION PRE MOBILNÝ SVET TODAJA

Či už potrebujete čítačku čiarových kódov, ktorý sa môže používať na papierových štítkoch alebo mobilných čiarových kódoch na obrazovke mobilného telefónu, s modelom Zebra DS9208, budete pripravení. Získate všestrannosť pre skenovanie ľubovoľného 1D alebo 2D čiarového kódu - od vytlačených štítkov v maloobchode, ktoré identifikujú produkt a ceny v registri na mobilné kupóny, mobilné darčeky a vernostné karty, palubné vstupenky a dokonca aj vstupenky do divadla.

A čítačka čiarových kódov DS9208 poskytuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na udržanie svojich pracovníkov produktívnych: najvyššia rýchlosť skenovania v priemysle; Skutočná jednoduchosť skenovania - nie je potrebné zarovnať čiarový kód a skener; a hands-free a ručná flexibilita

 • ZVÝŠTE ZÁKAZNÍCKY SERVIS, LOJALITU S MOBILNÝMI ČIAROVÝMI KÓDMI

  Pohodlie prináša svojim zákazníkom ukladanie palubných lístkov, lístkov na akcie, mobilných darčekových a vernostných kariet, ako aj mobilných kupónov na ich mobilných telefónoch, kde sú vždy k dispozícii a ľahko sa nachádzajú - na rozdiel od ich fyzických náprotivkov. S modelom DS9208 ste pripravení dokončiť reťazec mobilných čiarových kódov.

 • DESIGN GO ANYWHERE S MALOU STOPOU

  Možno, že váš maloobchodný predaj má moderný dekor. Alebo možno váš pultový priestor je veľmi obmedzený. DS9208 športuje nový elegantný moderný dizajn, ktorý je doma v každom prostredí. A s najkompaktnejšou stopou v tejto triede sa môže zariadenie DS9208 zapadnúť do priestorov s obmedzeným priestorom - od POS v butiku až po vstupenku na železničnej stanici.

 • SMART INVESTMENT S NÍZKÝM CELKOVÝM NÁKLADOM VLASTNÍCTVA

  DS9208 vám nielen pomôže zarábať peniaze, ale aj pomáha šetriť peniaze. Prístroj je tak intuitívny, že výdavky súvisiace s výcvikom a výcvikom sú prakticky eliminované. Práve mimo škatuľky dokáže zariadenie DS9208 čítať najbežnejšie 1D a 2D čiarové kódy na širokej škále povrchov - od papierových štítkov po displeje mobilného telefónu

DIZAJN "ÍSŤ KAMKOĽVEK"

Či už potrebujete skenovať vytlačené čiarové kódy na papierových štítkoch alebo mobilných čiarových kódoch na obrazovke mobilného telefónu, s DS9208, budete pripravení. Získate všestrannosť pre skenovanie ľubovoľného 1D alebo 2D čiarového kódu - od vytlačených štítkov v maloobchode, ktoré identifikujú produkt a ceny v registri na mobilné kupóny, mobilné darčeky a vernostné karty, palubné vstupenky a dokonca aj vstupenky do divadla. A zariadenie DS9208 poskytuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na to, aby ste robotníkov pomohli produktívne: špičková rýchlosť skenovania a skutočná jednoduchosť skenovania.

 

POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • pohostinstvá

 

 • ROZMERY

  5,512 palca H x 3,232 palca W x 3,150
  palcov D 14,0 cm H x 8,21 cm W x 8,0 cm D

 • ZÁVAŽIA

  9,5 oz./269 g

 • FARBA

  Polnočná čierna; biely

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D, 2D a PDF417

 • TOLERANCIA KVAPIEK

  Odoláva viacerým kvapkám 1,5 m / 1,5 m na betón

 • TESNIACE

  IP52

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Snímač poľa