ET50 / ET55

VŠETKY FUNKCIE PODNIKOVEJ TRIEDY

Nakoniec flexibilný obchodný tablet si môžete prispôsobiť takmer akúkoľvek prácu a akékoľvek prostredie - od maloobchodných pracovníkov a skladových pracovníkov vo vnútri štyroch múrov až po predajcov, dodávateľov a servisných technikov v teréne. Získate to najlepšie z oboch svetov - spotrebiteľský dizajn pre svojich pracovníkov a všetky funkcie a možnosti podnikovej triedy, ktoré potrebujete na uspokojenie obchodných potrieb: trvanlivosť podniku, stála kapacita batérie, vaša voľba systému Android ™ alebo Windows®, robustný rám pre mimoriadnu trvanlivosť v náročnejších prostrediach, dve veľkosti displejov, GPS, NFC a rýchle Wi-Fi a mobilné bezdrôtové pripojenia - 802.11 a / b / g / n (Windows) a 802.11 a / b / g / n / ac / d / h / i (Android) Wi-Fi s ET50 a 4G LTE s ET55. Pokiaľ ide o zachytenie dát, naše tablety ponúkajú všetko - dve integrované kamery pre zachytávanie snímok, čítanie čiarových kódov a videohovory; voliteľné pokročilé skenovacie motory a inovatívne Bluetooth skenery pre pohodlné intenzívne zachytenie čiarového kódu; a tri metódy zadávania údajov, ktoré fungujú aj vtedy, keď je obrazovka mokrá - aktívne pero alebo prst, s rukavicou alebo bez rukavíc.


ŠTANDARDNÉ A PROFESIONÁLNE KONFIGURÁCIE NA USPOKOJENIE RÔZNYCH OBCHODNÝCH POTRIEB

Štandardná konfigurácia zahŕňa služby Google Mobile Services (GMS) a Android for Work (AFW). Služba GMS poskytuje integrované aplikácie Google, ako sú napríklad Gmail, Mapy Google a Obchod Google Play, zatiaľ čo spoločnosť AFW ponúka podnikové funkcie, ako napríklad aplikácia Mobile Application Management (MAM). Profesionálna konfigurácia sa dodáva bez služieb Google GMS a AFW, čím sa eliminujú všetky servisné pripojenia, čím sa zachová súkromie systému pri zachovaní pridanej hodnoty Zebra. Obe konfigurácie sú postavené na platforme Android Open Source (AOSP).


VIACERO MOŽNOSTÍ. NESPOČETNE VEĽA APLIKÁCIÍ.

Váš podnik je na rozdiel od iných, a teraz môže byť váš podnikový tablet. Vydajte sa na prehliadku produktu a objavte úžasnú všestrannosť modelu ET50 / ET55. S najväčším sortimentom príslušenstva v priemysle je jednoduché kombinovať a prispôsobiť sa tak, aby ste vytvorili presne to, čo potrebujete za cenu, ktorú chcete.

 • ZVOĽTE ANDROID ALEBO WINDOWS

  Vyberte operačný systém (OS), ktorý je vhodný pre vašu technologickú stratégiu - Android 5.1 alebo Windows 8.1. A všetky prístroje Android ET50 / ET55 sa dodávajú s rozšíreniami pre mobilitu (Mx), ktoré pridávajú funkcie, ktoré transformujú Android od spotrebiteľa na skutočný operačný systém podnikovej triedy, s podnikovou bezpečnosťou, riadením zariadení, schopnosťami zachytávania dát a ďalšími funkciami.

 • BEZKONKURENČNÁ RODINA PRÍSLUŠENSTVA

  Podnikové tablety ET50 / ET55 sa zaoberajú touto medzerou tým, že poskytujú komplexnú radu doplnkov, ktoré vám umožnia prispôsobiť funkcie zachytávania dát, robustné špecifikácie a správu napájania vašej pracovnej sily a súčasne poskytnúť IT tímu všetkým potrebným potrebám space.

 • WI-FI A 4G LTE PODPORU

  Vo vnútri týchto štyroch stien podporuje technológia ET50 802.11a / b / g / n (Windows) a 802.11 a / b / g / n / ac / d / h / i (Android) kompatibilitu s vašou existujúcou sieťou WLAN. S podporou 4G LTE poskytuje ET55 pracovníkom kdekoľvek na svete robustné bezdrôtové pripojenie na najrýchlejších celulárnych dátových sieťach na svete.


WLAN SCHOPNOSŤ PRE VNÚTORNÉ ŠTYRI STENY

S kapacitou 802.11a / b / g / n (Windows) 802.11 a / b / g / n / ac / d / h / i (Android) WLAN je ET50 navrhnutý zvnútra na zvládnutie každodenného obchodného používania. Bez ohľadu na to, či to tvoji pracovníci spadnú, alebo si na neho vylejete nápoj, budú mať nepretržitú spoľahlivú prevádzku. Corning Gorilla Glass s odolnosťou voči natívnym poškodeniam umožňuje, aby displej lepšie prežil udalosti v reálnom svete, ktoré často spôsobujú zlyhanie skla.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • výrobné


 • ROZMERY

  8,3 palca: 9 palcov W x 5,9
  palca H x 0,5 palca: 10,1 palca: 10,6 palca W x 7,1 palca H x 0,5 palca

 • ZOBRAZIŤ

  8,3 palca: 21 cm
  10,1 palca: 25,6 cm

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Windows 10; Android 6.0.1

 • TESNIACE

  IP65

 • WLAN

  Windows - 802.11 a / b / g / n; dvojnásobné pásmo 2x2 MIMO na prenos a príjem
  Android - 802.11 a / b / g / n / ac / d / h / i; dvojnásobné pásmo 2x2 MIMO pre vysielanie a príjem