LI3608-ER / LI3678-ER

NEZASTAVITEĽNÝ VÝKON PRE SKENOVANIE ČIAROVÝCH KÓDOV S ROZŠÍRENÝM ROZSAHOM 1D

Ako člen radu skenerov Zebra 3600 Ultra-Rugged Series, prakticky nezničiteľné 1D LI3608-ER kábel a LI3678-ER bezšnúrové skenery sú pripravené pre jedno z najnáročnejších svetových prostredí - sklad. Navrhnuté tak, aby zachytili prakticky akýkoľvek 1D čiarový kód od vzdialenosti približne 2 cm / 5,1 cm až po vzdialenosť 56 ft./17,1 m, ponúkajú tieto skenery najvyššiu všestrannosť - pracovníci môžu zachytiť kódy v ruke, ako aj na vrchole skladové regály. A tieto skenery sú nabité funkciami, ktoré prinášajú skutočne nezastaviteľný výkon, nové vymedzenie spoľahlivosti a jednoduchosť riadenia, aby sa zvýšila výkonnosť, presnosť a zákaznícky servis na novú úroveň.

 • VYNIKAJÚCI VÝKON

  Získate dokonalý výkon v oblasti skenovania. Pracovníci môžu skenovať prakticky ľubovoľný 1D čiarový kód od 2 cm / 5,1 cm až po vzdialenosť 56 ft./17,1 m, tak rýchlo, ako môžu vytiahnuť spúšť. Dokonca aj vtedy, ak sú čiarové kódy na palete v zmršťovacom obale; poškodené, špinavé alebo zle vytlačené alebo na vašom najvyššom sklade skladu, žiadny problém - tento inteligentný skener dokáže spracovať všetko.

 • ULTRA-ROBUSTNÝ DIZAJN

  Sklad je rovnako tvrdý, ako je to možné. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Tieto mrazničky pripravené káblovými a bezšnúrovými modelmi sú skonštruované tak, aby prežili pokles na betónu o 8 ft./2,4 m a sú jedinými skenermi v tejto triede, ktoré sú prachotesné, odolné voči rozstreku a vodotesnosti do IP67, s krytom IP65 pre kompletné robustné bezšnúrové riešenie.

 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

NEZASTAVITEĽNÝ VÝKON

Okrem špičkového skenovacieho výkonu, mimoriadne robustného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate viac funkcií, ktoré robia tento skener ľahší než kedykoľvek predtým pre svojich pracovníkov, vrátane intuitívneho zameriavacieho vzoru pre ultra-jednoduché skenovanie na ľubovoľnej vzdialenosti; režimy spätnej väzby v mixoch a zápasoch, aby pracovníci mohli vidieť, počuť alebo cítiť úspešnú kontrolu; extrémna teplota pre mrazenie a ďalšie. Zariadenie Zebra Network Connect for Automation prináša bezproblémové spojenie medzi skenermi LI3608-ER / LI3678-ER a sieťou Industrial Ethernet bez ďalších zariadení tretích strán, čím znižuje zložitosť a eliminuje miesto poruchy.

 

POUŽITIE V PRIEMYSLE

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + akumulátor Li-Ion s kapacitou 3100 mAh

 • TOLERANCIA KVAPIEK

  Odoláva viacerým kvapkám 8,0 ft / 2,4 m na betón

 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Lineárny zobrazovač

 • TESNIACE

  Skener: IP65 a IP67FLB kolíska: IP65

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D