LI3608-SR / LI3678-SR

NEPRETRŽITÝ VÝKON PRE SNÍMANIE ČIAROVÝCH KÓDOV 1D

Ako člen radu skenerov Zebra 3600 Ultra-Rugged Series, prakticky nezničiteľné 1D skrinky LI3608-SR a bezdrôtové skenery LI3678-SR sú pripravené pre najnáročnejšie prostredie sveta - sklad a výrobnú podlahu. Vďaka funkciám, ktoré prinášajú skutočne nezastaviteľný výkon, LI3608-SR a LI3678-SR predefinujú spoľahlivosť a jednoduchosť riadenia skenera.

Výsledok? Spoľahlivé, rýchle a presné skenovanie, ktoré potrebujete, prináša kvalitu vašich produktov a zákaznícky servis na ďalšiu úroveň.

 • VYNIKAJÚCI VÝKON

  Získate dokonalý výkon v 1D skenovacom režime. Vaši pracovníci môžu skenovať čiarové kódy tak rýchlo, ako môžu vytiahnuť spúšť. S 30% väčším pracovným rozsahom je ľahké zachytiť čiarové kódy, ktoré sú ďaleko. Sú čiarové kódy pod svorkou? Poškodené? Špinavé? Zle tlačené? Žiaden problém, tento inteligentný skener dokáže zvládnuť všetko.

 • ULTRA-ROBUSTNÝ DIZAJN

  Podlaha výrobnej prevádzky je rovnako náročná ako jej cena - a náklady na neplánované prestoje na výrobnej linke sú astronomické. Preto sme vytvorili novú kategóriu výrobkov - ultra robustný skener. Tento prachotesný a nepremokavý skener ponúka v tejto triede najvyššiu špecifikáciu kvapiek, bubnov a tesnení a je jediným skenerom ponúkajúcim dva stupne utesnenia - IP65 a IP67.

 • BEZKONKURENČNÁ OVLÁDATEĽNOSŤ

  S našimi doplnkovými nástrojmi, ktoré sú najlepšie na svete, nemôže byť spravovanie týchto skenerov jednoduchšie. Môžete na diaľku konfigurovať a inovovať svoje skenery, správne formátovať dáta pre okamžitý prenos do vašich podnikových aplikácií, sledovať štatistiky batérie pre bezšnúrové modely a ďalšie.

ĎALŠIE FUNKCIE PRE PRACOVNÍKOV

Okrem vynikajúceho skenovacieho výkonu, mimoriadne robustného dizajnu a bezkonkurenčnej ovládateľnosti získate viac funkcií, ktoré robia tento skener ľahší ako kedykoľvek predtým pre pracovníkov, vrátane najostrejšieho zameriavacieho vzoru pre prvotriedne presné zachytenie čiarových kódov na zoznamoch výberov; režimy spätnej väzby v mixoch a zápasoch, aby pracovníci mohli vidieť, počuť alebo cítiť úspešnú kontrolu; extrémna teplota pre mrazenie a ďalšie.

 

INDUSTRIES

 • výrobné

 • Skladový manažment

 

 • BATÉRIE

  PowerPrecision + nabíjateľná batéria Li-Ion 3100 mAh
  (pre bezšnúrové modely)

 • TOLERANCIA DROP

  Odoláva viacnásobné 8-stopové / 2,4 metrové kvapky na betón

 • SEALING

  Skener: IP65 a IP67
  FLB kolíska: IP65

 • FUNKCIE DEKÓDOVANIA

  1D

 • TECHNOLÓGIA SKENERU

  Lineárny zobrazovač