LINX

Bezproblémové zjednotené komunikačné riešenie, na jednom zariadení

Rádio IP je rad integrovaných technológií, ktoré ponúkajú jediné riešenie: umožňujú efektívnejšiu komunikáciu prostredníctvom známych funkcií, ako sú Push-To-Talk, odosielanie správ, dátová služba, bezpečnostné funkcie pracovníkov a sledovanie polohy cez IP.

Váš inteligentný telefón pôsobí ako rádio

Premeňte svoj smartphone na profesionálne rádiové komunikačné zariadenie so všetkými funkciami obojsmerného, ​​na ktoré ste zvyknutí. Kombinované funkcie rádia a inteligentných telefónov sme vytvorili spoľahlivý, výkonný a ľahko ovládateľný komunikačný nástroj.

FUNKCIE:

LINX je kompletné riešenie, ktoré poskytuje aplikáciu, palubnú dosku a špeciálne vybavenie. Najprv vám aplikácia LINX ponúka všetky funkcie profesionálneho tradičného rádia: skupinové hovory, individuálne hovory, správy, správy o stave, prioritné hovory, šifrovanie, históriu hovorov, nahrávanie hlasu, údaje GPS, prenos dát (súbory, obrázky, a štatistiky. Výhodou nad rádiom je celosvetové pokrytie. Okrem aplikácie ponúka LINX pohodlný a ľahko použiteľný dispečerský panel, ktorý vám umožňuje sledovať a spravovať celý svoj vozový park prostredníctvom živého vysielacieho rozhrania GPS a PTT, pričom sa zaznamenávajú údaje pre neskoršiu analýzu. A nakoniec, s LINXOM robustným, účelovým hardvérom a príslušenstvom zabezpečujeme, aby bol váš personál vybavený správnym zariadením na to, aby si urobil svoju prácu!

BEZPEČNÉ A FLEXIBILNÉ

Každý používateľ má preddefinované prihlasovacie údaje, ktoré zabezpečujú systém pred interferenciou tretej strany. Vždy ste chránení, funkcia šifrovania zatvára kruh pre vašu bezpečnosť. Nahrávanie všetkých hlasových, dátových a GPS informácií vám umožňuje prezerať akékoľvek aktivity minulosti.

SMART & SIMPLE

LINX zjednodušuje používanie všetkých obchodných kritických komunikačných funkcií do jedného systému. Prostredníctvom všetkých výhod mobilných technológií a jednoduchého, inteligentného a inovatívneho usmerňovania môžete aktivovať každú funkciu iba v troch krokoch. Nepotrebujete žiadny výcvik a systém môžete ihneď začať používať.

VŠETKO A VŽDY

Pripojenie IP s najnižšou šírkou pásma zaisťuje vašu dostupnosť a dostupnosť aj v najhorších podmienkach a prostrediach na celom svete. Používanie najnovších technických noriem zaručuje, že môžete bezpečne komunikovať s najvyššou kvalitou kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Push-to-talk sa stala spoliehanou na okamžitú rádiovú komunikáciu medzi rôznymi odvetviami. Používatelia PTT oceňujú pohodlie a produktivitu nastavovania hovorov stlačením tlačidla, aby okamžite odovzdali správu cez reproduktor slúchadla príjemcu. Half-duplexné hovory PTT sú zvyčajne neformálne, sporadické a zamerané na podnikanie ako bežné telefonické hovory.

LINX prináša riešenie bohaté na funkcie priamo na dlani vašej mobilnej pracovnej sily po celom svete.

LINX je nielen alternatívou k tradičnej komunikácii, ale aj skvelým nástrojom na optimalizáciu vnútornej korešpondencie, inteligencie a pracovných tokov pre rôzne globálne podniky a organizácie.