LS4208

VYNIKAJÚCA TOLERANCIA POHYBU

Ručný laserový snímač Symbol LS4208 prináša výnimočný výkon v prístupnom a intuitívnom balení. Jeho dizajn s jednosmerným obvodom zaisťuje robustnosť a ergonomický tvar maximalizuje pohodlie užívateľa. Jednoduché skenovanie jedným prechodom, inovatívny rastrový vzor radu viacerých riadkov, široký pracovný rozsah a vynikajúca tolerancia pohybu umožňujú jednoduché zachytenie dát aj pre nováčikov.

Tento skener je dodávaný v dvoch modeloch: LS4208-SR, ktorý spracováva všetky 1D čiarové kódy a LS4208-PR, ktorý dokáže zachytiť aj symboly PDF417, microPDF a kompozitné symboly.


 • ZVÝŠTE VÝKON PRE ZÁKAZNÍKOV, KTORÍ MAJÚ VYSOKÚ PRODUKTIVITU

  Pomocou ručného laserového snímača čiarových kódov LS4208 dokážete rýchlo zvýšiť výkon aj pri čiarových kódoch v zlom stave. Kdekoľvek potrebujete rýchlo zachytiť a spracovať dáta - napríklad na obchodnom pokladničnom pokladničnom automate av prostredí ľahkých skladov. Tento ergonomicky navrhnutý skener vám pomáha zvýšiť presnosť, zvýšiť produktivitu, znížiť náklady na údržbu a znížiť riziko prestojov.

 • VYUŽITE FUNKCIE, KTORÉ EŠTE NIKDY NEBOLI DODANÉ JEDINÝM SKENEROM

  Model LS4208 prináša intuitívnu funkčnosť zvyšujúcu produktivitu, ktorá umožňuje aj novým používateľom rýchlo zachytiť dáta. Jeho inovatívny rastrový vzor radu viacerých riadkov eliminuje potrebu tréningu pre koncových používateľov a umožňuje skenovať všetky typy 1D čiarových kódov. 19-palcový rozsah skenovania skenera a vynikajúca tolerancia pohybu dávajú používateľom väčšiu flexibilitu pri rýchlom a presnom zachytení dát z rôznych položiek bez prerušenia medzi skenmi.

 • MINIMALIZUJTE SVOJE ŠANCE NA PRESTOJE

  Navrhnutý pre neustále a dôsledné používanie v maloobchodných, kancelárskych a ľahkých priemyselných prostrediach, model LS4208 vám poskytuje spoľahlivosť, na ktorú sa budete môcť spoľahnúť. Spolu s 6-palcovou špecifikáciou, ktorá umožňuje skenovanie pokračovať aj po opätovnom poklese na betón, LS4208 ponúka aj samostatnú konštrukciu dosky. Odstránením bodov porúch, ktoré sa bežne vyskytujú pri prepojovacích kábloch s pásikom, táto jedinečná konštrukčná funkcia pomáha znížiť celkové náklady na vlastníctvo.


NAVRHNUTÉ PRE NAJNOVŠIE SYMBOLY

Model LS4208 vám dnes dodáva technológiu ďalšej generácie a prispôsobivosť, aby vyhovovala vašim potrebám v budúcnosti. Viacfázové a univerzálne káble skenera umožňujú pripojenie k rôznym hostiteľom, čo vám umožní jednoducho aktualizovať vaše systémy.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • Skladový manažment

 • ROZMERY

  6,7 palca H x 3,7 palca L x 2,7 palca W

  17 cm H x 9,3 cm L x 6,8 cm W

 • ZÁVAŽIA

  Približne 6,4 oz. (181 g)

 • FARBA

  Pokladničný účet White or Twilight Black

 • POKLES TOLERANCIE

  Odoláva opakovaným 6-metrovým (1,8 m) kvapkám na betón