MC18

   POSKYTNITE ZÁKAZNÍKOM MOŽNOSŤ OKAMŽITE VYHĽADAŤ POLOŽKY, KONTROLOVAŤ CENY A ZÍSKAŤ PRISPÔSOBENÉ PROPAGAČNÉ AKCIE

   Zdvihnite lištu pre svoju zákaznícku samoobsluhu a zvýšte produktivitu spolupracovníka pomocou mobilného počítača MC18 Personal Shopper.

   Poskytnite zákazníkom možnosť skenovať predmety počas nakupovania, vytvárať darčekové zoznamy stlačením niekoľkých tlačidiel a ušetriť čas na pokladničnom riadku. Pridajte hodnotu k zákazníckej skúsenosti s cielenými akciami na základe nákupných preferencií a posilnite spolupracovníkov v obchodoch, aby efektívnejšie spravovali inventár.

   Dosiahnite revolučné vynikajúce služby zákazníkom a spojte produktivitu s osobným nákupcom

  REVOLTUJTE NÁKUPNÉ SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOVBezdrôtový mobilný počítač Personal Shopper prináša zákazníkom novú úroveň excelentnosti služieb a novú úroveň produktivity a efektívnosti spolupracovníkov.Toto viacúčelové zariadenie je navrhnuté tak, aby poskytovalo spolupracovníkom nástroje potrebné na zodpovedanie zákazníckych otázok na mieste, zjednodušenie a riadenie zásob v dôsledku chýb - od doplnenia skladových zásob až po značkovanie - a zníženie čakacej doby na pokladni.


  VYBERTE SI ANDROID ™ ALEBO WINDOWS®Vyberte si z najnovších verzií populárnych mobilných operačných systémov Android Lollipop alebo Windows Embedded Compact 7. A vaše zariadenia MC18 Windows môžete ľahko aktualizovať na Android.
  OKAMŽITÉ ZACHYTENIE PRAKTICKY ĽUBOVOĽNÉHO ČIAROVÉHO KÓDUPokročilý zobrazovací modul spoločnosti Zebra Technologies umožňuje oddelené zachytenie ľubovoľného 1D alebo 2D čiarového kódu bez ohľadu na to, či je vytlačený na papieri alebo je zobrazený na displeji mobilného telefónu - alebo či je poškodený, poškriabaný alebo zle tlačený.A všesmerové skenovanie poskytuje skutočnú jednoduchosť pre nakupujúcich a spolupracovníkov.

  REVOLTUJTE NÁKUPNÉ SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOV VO VAŠOM OBCHODENechajte svojich zákazníkov skúsiť, ako by malo byť nakupovanie s osobným zákazníkom MC18. Tento najmodernejší mobilný počítač v štýle inteligentného telefónu poskytuje svojim zákazníkom v reálnom čase pripojenie, ktoré prináša skutočnú hodnotu. Teraz s možnosťou rozšírenia Android Lollipop a Zebra's Mobility Extensions (Mx), ktoré pridávajú vrstvu funkcií, ktoré premieňajú Android triedy spotrebiteľov na skutočný operačný systém podnikovej triedy.
  • POUŽITIE V PRIEMYSLE
  Maloobchod


 • ROZMERY2,95 palca H x 8,58 palca L x 3,09 palcov7,50 cm H x 21,80 cm L x 7,86 cm W
 • ZÁVAŽIA10,6 oz./300 g (s batériou)
 • OPERAČNÝ SYSTÉMAndroid 5.1 (Lollipop)Windows Embedded Compact 7 (Microsoft Internet Explorer Embedded 7)
 • CPUTI OMAP4430, Dual Core, 1 GHz
 • TUMBLE SPECPri skúške pri teplote miestnosti sa prehne 1 000 m / 1,64 ft
 • DROP SPECOdoláva viacnásobné kvapky s hrúbkou 4 ft. / 1,2 m na vinylovú dlažbu cez betón