MC40

COOL STYLING NA VONKAJŠEJ STRANE - ČISTÝ PRIEMYSELNÝ DIZAJN NA VNÚTORNEJ STRANE

Poskytnite svojim spolupracovníkom možnosť poskytovať služby, ktoré zapôsobia dnešným náročným a technicky zdatným zákazníkom s modelom MC40. Zebra ponúka chladný, elegantný dizajn, ktorý súperí s najobľúbenejšími produktmi spotrebného štýlu na vonkajšej strane a je čisto obchodný vo vnútri - výber operačných systémov Android s rozšírením mobility (Mx) Zebra, trvanlivosť podnikovej triedy, bezpečnosť a komplexný súbor funkcií vrátane pokročilého čítania čiarových kódov, push-to-talk a integrovaného čítačky magnetických prúžkov.

Výsledok? Spoločníci môžu nájsť odpoveď na prakticky akúkoľvek otázku týkajúcu sa produktu na tomto vreckovom mobilnom počítači, predložiť porovnania produktov s cieľom pomôcť pri rozhodovaní o nákupe, umiestniť objednávku na dodanie v nasledujúci deň alebo vyzdvihnúť predaj v predajni - všetko bez odchod od zákazníka.

 • SKUTOČNÁ TRVANLIVOSŤ OBCHODNEJ TRIEDY

  Získate trvanlivosť, pre ktorú je Zebra známa - MC40 jednoducho funguje, aj keď to vašim zamestnancom spadne, narazí, používa ju v prašnom zadnom priestore alebo kvapalinu. A Gorilla Glass zlepšuje trvanlivosť troch najzraniteľnejších funkcií - displeja, skenera a okien, ktoré vychádzajú z fotoaparátu.

 • ANDROID ™ PRE PODNIK

  Zvoľte operačné systémy Android Lollipop, KitKat alebo Jelly Bean, a to ako s rozšírením Mobility Extensions (Mx), čo je vrstva funkcií, ktoré transformujú Android z operačného systému (OS) do skutočného operačného systému podnikovej triedy.

 • VÝKONNÝ VÝKON APLIKÁCIÍ

  Procesor s rýchlosťou 1 GHz, 8 GB pamäť Flash a podpora pre bezdrôtovú sieť LAN 802.11a / b / g / n / d / h / i / k / r poskytuje rýchlosť podobnú desktopu pre náročné aplikácie.

Umožnite svojim spolupracovníkom poskytovať služby, ktoré zapôsobia dnešným náročným a technicky zdatným zákazníkom s modelom MC40.

Zebra ponúka chladný, elegantný dizajn, ktorý súperí s najobľúbenejšími produktmi spotrebného štýlu na vonkajšej strane a je to čisto obchodné prostredie - výber operačných systémov Android s rozšíreniami mobilnej technológie Zebra (Mx), trvanlivosť podnikovej triedy, bezpečnosť a funkcie, ktoré zahŕňajú pokročilé čítanie čiarových kódov, push-to-talk a integrovanú čítačku magnetických prúžkov.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • Mobilita v teréne

 • pohostinstvá


 • ROZMERY

  S čítačkou magnetických prúžkov (MSR):
  5,66 palca H x 2,87 palca W x 1,25
  palca D 143,9 mm H x 72,8 mm W x 31,8 mm D
  bez magnetického prúžkového snímača:
  5,66 palca H x 2,87 palca W x 0,79 in D
  143,91 mm H x 72,8 mm W x 20,1 mm D

 • ZÁVAŽIA

  S MSR: 9,38 oz./266,1 g
  Bez MSR: 9,09 oz./257,7 g

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Android 5.1 (Lollipop); Android 4.4.2 (KitKat); Android 4.1.1 (Jelly Bean). Rozšírenia o mobilitu (Mx) pridávajú vrstvu funkcií, ktoré premenili Android na skutočný operačný systém enterprise-class.

  Android 4.1.1Android 4.1.1
 • CPU

  1GHz OMAP 4 dvojjadrový procesor

 • TUMBLE SPEC

  500 stúpačky 1,6 stôp / 0,5 m; spĺňa a prekračuje špecifikácie IEC bubnov

 • DROP SPEC

  Viaceré kvapky 4 ft./1,2 m na MIL-STD 810G; násobné 3 stopy / 0,9 m kvapky na dlaždice