MC55X

ROBUSTNÝ MOBILNÝ POČÍTAČ WI-FI ENTERPRISE PRE MANAŽÉROV A PRACOVNÍKOV ÚLOH

Dajte manažérom a pracovníkom úloh všetko, čo potrebujú na okamžité konanie kdekoľvek. Čistý podnik na vnútornej strane a elegantný dizajn na vonkajšej strane, robustný mobilný počítač série MC55X pre podnik umožňuje vašim pracovníkom prístup k podnikovým aplikáciám, skenovanie čiarových kódov, zachytenie fotografie, prezeranie videa a uskutočnenie súkromného alebo push-to-talk hovoru prakticky ktokoľvek vo vašom zariadení - všetko s jedným zariadením. Elegantný ľahký dizajn nie je len vreckový, je doma pred zákazníkmi a pacientmi. A bezpečnostná služba FIPS 140-2 s vládnou úrovňou udržuje vaše najcitlivejšie dáta v bezpečí a bezpečnosť.

 • ZVÝŠTE PRODUKTIVITU A EFEKTIVITU V PODNIKU NA NOVÚ ÚROVEŇ

  Vďaka sérii MC55X majú manažéri a pracovníci, ktorí trávia dni vo svojich firemných stenách, všetko, čo potrebujú na okamžité konanie, a to kdekoľvek vo vašom zariadení - v interiéri i mimo.

 • NAJODOLNEJŠÍ DIZAJN V TEJTO TRIEDE

  Séria MC55X je skonštruovaná tak, aby dala pracovníkom zariadenie, na ktoré sa môžu spoliehať, a podnikom maximálnu návratnosť investícií (ROI). Táto robustná rodina prístrojov je navrhnutá pre použitie vo vašich budovách, ako aj vo vonkajších priestoroch vašich zariadení - a naše testy húževnatosti to dokazujú. Model MC55X prináša výnimočný výkon, a to aj po vystavení teplu, chladu, prachu, vode a 1000 po sebe idúcich pádov v našom rotačnom bubnovom bubne.

 • ROBUSTNÁ VÝKONNOSŤ APLIKÁCIÍ

  Procesor Dual core 800 MHz OMAP 4 poskytuje najlepšiu výkonnosť vo svojej triede spolu s pamäťou typu flash na podporu ľubovoľnej aplikácie a slot pre kartu microSD s podporou až 32 GB poskytuje užívateľom priestor na pamäť umožňujúci robustný výkon pre databázu a iné náročné spracovanie aplikácie.

MOBILNÝ OPERAČNÝ SYSTÉM PRE PODNIK

Dajte manažérom a pracovníkom úloh všetko, čo potrebujú na okamžité konanie kdekoľvek. Čistý obchod na vnútornej strane a elegantný dizajn na vonkajšej strane, robustný mobilný počítač MC55X pre podnik umožňuje vašim pracovníkom prístup k obchodným aplikáciám, skenovanie čiarových kódov, fotografovanie, prezeranie videa a uskutočnenie súkromného alebo push-to-hovor hovoru prakticky každému vo vašom zariadení - všetko s jediným zariadením. Elegantný ľahký dizajn nie je len vreckový, je doma pred zákazníkmi a pacientmi. A bezpečnostná služba FIPS 140-2 s vládnou úrovňou udržuje vaše najcitlivejšie dáta v bezpečí a bezpečnosť.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • výrobné

 • pohostinstvá


 • ROZMERY

  S dobíjateľnou
  lítium-iónovou batériou 3600 mAh :

  5,86 palca (H) X 3,07 palca (W) X 1,45 palca (D)

  149 mm (H) X 78 mm (W) X 37 mm (D)

 • ZÁVAŽIA

  11,9 oz./365 g (s dobíjateľnou lítium-iónovou batériou 3600 mAh)

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Vložený vreckový počítač Microsoft® Windows 6.5 Classic

 • CPU

  Procesor Dual Core @ 800 MHz OMAP 4

 • TUMBLE SPEC

  1,000 stôp o šírke 1,6 stôp / 0,5 metra, spĺňa alebo presahuje špecifikáciu IEC bubnov

  1,000 stôp o šírke 1,6 stôp / 0,5 metra, spĺňa alebo presahuje špecifikáciu IEC bubnov


  1,000 stôp o šírke 1,6 stôp / 0,5 metra, spĺňa alebo presahuje špecifikáciu IEC bubnov


  Pri skúške pri teplote miestnosti sa prehne 1 000 m / 1,64 ft


  Pri skúške pri teplote miestnosti sa prehne 1 000 m / 1,64 ft
 • DROP SPEC

  Viaceré kvapky 6 ft./1,8 m na špecifikácie MIL-STD 810G