MC67

DAJTE SVOJMU PRACOVNÉMU PRIESTORU NÁSTROJE, KTORÉ POTREBUJÚ PRACOVAŤ RÝCHLEJŠIE A RÝCHLEJŠIE

Poskytnite pracovníkovi v teréne nástroje, ktoré potrebujú na rýchlejšiu a inteligentnejšiu prácu s robustnou sériou MC67. Toto plne vybavené zariadenie umožňuje pracovníkom prístup k informáciám vo vašom systéme backendov. skenovať prakticky akýkoľvek čiarový kód v takmer všetkých podmienkach; zachytenie dokumentov na zjednodušenie vedenia záznamov; prijímať a odosielať video a fotografie na opravu v reálnom čase; a zavolajte zákazníkovi s oknom príchodu.

Tak či už mobilní pracovníci fixujú zariadenie, zdvíhajú alebo doručujú zásielky, berú objednávky zákazníkov, kontrolujú budovy alebo reštaurácie, vydávajú citácie alebo zhromažďujú konkurenčné informácie, dávajú im najnovšie nástroje na to, aby sa dali urobiť viac - to všetko v jednom super robustnom zariadení, ktoré miluje život v teréne.

 • VYSOKORÝCHLOSTNÉ MOBILNÉ A WI-FI BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIA

  4G HSPA +, 802.11a / b / g / n, Bluetooth 2.1 EDR a najlepší GPS vo svojej triede prinášajú svojim pracovníkom najlepšie dostupné hlasové, dátové a periférne pripojenia.

 • NAJMODERNEJŠÍ KOMPAKTNÝ MOBILNÝ POČÍTAČ

  Bez ohľadu na to, aké sú vaši zamestnanci, MC67 to môže vziať. Môžete ho pustiť na betón a dokonca aj vo vode. Použite MC67 v teple, chlade, daždi, snehu a ďalšie.

 • VYSOKORÝCHLOSTNÉ WI-FI

  Funkcia 802.11a / b / g / n poskytuje výnimočný výkon pri pripojení k sieti Wi-Fi alebo horúcim miestam.

ROZŠÍRENIE EFEKTÍVNEHO RIADENIA NÁKLADOV, KTORÉ ZNIŽUJE OBLASŤ PRACOVNÝCH VÝNOSOV

Základňa MC67 je nákladovo efektívne rozšírenie radu MC67. Zákazníci, ktorí hľadajú robustnú platformu základnej úrovne, základňa MC67 dáva pracovníkom v teréne všetky možnosti produktivity, spätnú kompatibilitu s príslušenstvom MC65 a MC55 a prístup k vašim obchodným systémom ako MC67 Premium. Bezdrôtový prenosný počítač s operačným systémom Windows® 6.5 má základňu MC67 na podporu komplexných aplikácií, vysokorýchlostných flexibilných bunkových a Wi-Fi bezdrôtových pripojení a schopnosť zachytiť takmer každý typ údajov. Výsledok? Lepšie služby zákazníkom. Lepšia spokojnosť zákazníkov. Lepšie uchovávanie zákazníkov.


MC67 Premium

PRACUJTE PRACOVNÍKOV VŠETKY, KTORÉ MUSIA ZÍSKAŤ

Pomocou MC67 Premium si môžete vybrať operačný systém, ktorý najlepšie podporuje vašu stratégiu mobility - Windows® Embedded Handheld 6.5 alebo Windows® Embedded Handheld 6.5 alebo voľbu v operačných systémoch Android ™ - okamžitý prístup k množstvu informácií vo vašom podnikovom systéme, aby ste zvýšili úlohu efektívnosti a presnosti.

Pošlite video klip zariadenia, ktoré je potrebné opraviť, aby ste získali pokyny na mieste od in-house experta alebo výrobcu zariadenia. Pripojte obrázok vo vysokom rozlíšení do stavu dokumentov. Skenovanie čiarového kódu umožňuje rýchle a presné sledovanie častí, ktoré sa používajú. Zachyťte dôležitý dokument. Zavolajte zákazníkovi, aby aktualizoval okno čas príchodu. Skontrolujte a odpovedajte na e-mail.

A ak v súčasnosti používate MC65, spätná kompatibilita s väčšinou príslušenstva MC55 / MC65, ktoré už vlastníte, umožňuje nákladovo efektívny upgrade na najnovšiu mobilnú výpočtovú technológiu.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • Mobilita v teréne


 • ROZMERY

  6,38 palca L x 3,03 palca W x 1,32 palca D / 162,2 mm L x 77 mm Š x 33,5 mm D

 • ZÁVAŽIA

  13,5 oz./385 g (s dobíjateľnou lítium-iónovou batériou 3600mAh)

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Vložený vreckový počítač Microsoft® 6.5

 • CPU

  Dvojjadrový procesor 800 MHz OMAP 4

 • DROP SPEC

  Viac ako 6 ft / 1,8 m kvapky na betón na MIL-STD 810G

 • TUMBLE SPEC

  2 000 1,6 ft / 5,5 m prepadá; spĺňa a prekračuje špecifikáciu IEC bubnov