MC9200

PRVOTRIEDNY ZLATÝ ŠTANDARD PRE MOBILITU V NÁROČNÝCH PROSTREDIACH

MC9200 je najnovší v špičkovej robustnej sérii MC9000, ktorá je zlatým štandardom pre mobilitu v oblasti zásob a správy aktív v najnáročnejšom prostredí od podlahy skladu po dvere.

MC9200 zdvihne lištu robustného mobilného počítača a flexibilitu zariadenia s výberom troch operačných systémov, schopnosťou prepínať medzi operačnými systémami, sedem našich najmodernejších skenovacích strojov, šesť vymeniteľných klávesníc a dostatok energie na podporu dnešných vysoko grafických aplikácie. A ak už vlastníte mobilné počítače série MC9000, môžete použiť MC9200 rovnaké príslušenstvo, čo dokazuje náš záväzok pomôcť našim zákazníkom čo najhospodárnejšie vylepšiť najnovšiu technologickú platformu.

MC9200 - všetka mobilná výpočtová technológia, ktorú potrebujete na zvýšenie produktivity a presnosti na najvyššiu úroveň v najťažších prostrediach.

 • VAŠA VOĽBA OS

  Vyberte operačný systém, ktorý podporuje vašu technologickú stratégiu a prostredie - Android ™, Windows Embedded Compact alebo Windows Embedded Handheld.

 • MX - ROBIŤ ANDROID ROBUSTNEJŠÍM OPERAČNÝM SYSTÉMOM TRIEDY ENTERPRISE

  Rozšírenia pre mobilitu (Mx) prinášajú funkcie, ktoré robia z Android robustnejší operačný systém enterprise-class, minimalizujúc dobu podpory a maximalizáciu produktivity pracovníkov a uptime zariadení tým, že poskytujú lepšiu kontrolu nad mobilnými zariadeniami, prístupom k aplikáciám a výkonom a bezpečnosťou Wi-Fi.

 • SILA NA PODPORU AKEJKOĽVEK APLIKÁCIE

  Dvojjadrový procesor s procesorom 1 GHz, 2 GB pamäte Flash, až 32 GB dodatočnej pamäte micro SD poskytuje možnosť prevádzky komplexných ERP aplikácií - súčasne.


ZÍSKAJTE EFEKTÍVNOSŤ A PRESNOSŤ NA ĎALŠIU ÚROVEŇ VO VAŠOM NAJNÁROČNEJŠOM PROSTREDÍ

MC9200 je najnovší v robustnom robustnom MC9000 Series, ktorý teraz ponúka podporu pre najobľúbenejšie mobilné operačné systémy na svete. Zvyšujúc prúžok na robustnom mobilnom počítači, MC9200 ponúka osvedčenú technológiu, na ktorú sa môžete spoľahnúť aj vy a vašich pracovníkov s najnovšou technológiou snímania čiarových kódov, súčasným používateľským rozhraním a právomocou na spustenie novej triedy podnikových aplikácií, ktorá je každý tak ľahko použiteľný a zapájajúci sa do dnešných spotrebiteľských aplikácií.

Ako súčasť série MC9000 je MC9200 navrhnutý pre celodenné obchodné použitie v najtvrdších prostrediach - každý deň milióny používateľov po celom svete počítajú s mobilným počítačom série MC9000, aby lepšie spravovali inventár v skladoch a výrobných zariadeniach, traťovej batožine na letiskách asfaltov v akomkoľvek počasí a udržiavať zbrane a vozidlá na vojenských základňoch v špičkových prevádzkových podmienkach.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • Maloobchod

 • výrobné

 • Skladový manažment


 • ROZMERY

  9,1
  palca L x 3,6 palca W x 7,6 palca H 23,1 cm x 9,1 cm x 19,3 cm H

 • ZÁVAŽIA

  27 oz./765 g (vrátane batérie)

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Android 4.4 s rozšíreniami pre mobilitu (Mx), čím sa Android stal skutočným operačným systémom pre podnikovú triedu

  Microsoft Windows Embedded Compact 7.0

  Vložený vreckový počítač s operačným systémom Windows 6.5.3

 • CPU

  Dvojjadrový 1GHz procesor OMAP 4

 • TUMBLE SPEC

  4 000 stôp 3,28 ft / 1 m pri teplote miestnosti podľa špecifikácie IEC bubnov

 • DROP SPEC

  Viacero kvapiek na betón: 6 ft./1.8 m cez rozsah prevádzkových teplôt; spĺňa a prekračuje MIL-STD 810G