Odvetvia

Zdravotníctvo

Uistite sa, že váš zdravotnícky personál má dôležité údaje, ktoré potrebujú na dosah ruky. S mobilitou môžu zdravotnícki pracovníci zvýšiť produktivitu, zefektívniť služby pre pacientov, rýchlo nájsť zariadenie a presne podať lieky. 

Výroba

Pomáhame výrobcom uspieť tým, že ich spojíme s informačnými spravodajskými službami v reálnom čase, ktoré potrebujú na sekanie, odstránenie chýb a bezpečnejšie práce.

Transport a logistika

Či už letecká, pozemná alebo námorná, špecializovaná technológia navrhnutá pre každú logistickú kategóriu urýchľuje produktivitu, ziskovosť a prevádzku.

Obchod

V obchode je skúsenosť zákazníka všetko. Naše riešenia spájajú poznatky partnerského priemyslu, spotrebiteľského vnímania a maloobchodnej technológie, ktoré vám pomôžu vytvoriť skúsenosti, ktoré sa spájajú so zákazníkmi a neustále sa vracajú..

Hotelierstvo

Pozrite sa, prečo je Zebra lídrom v oblasti identifikácie hosťa, vernostných kariet, komunikácie zamestnancov a športu.

Verejný sektor

Bez ohľadu na to, aké je vaše poslanie vo verejnom sektore, vládne technologické produkty, riešenia a služby spoločnosti Zebra integrujú špičkové technológie, ktoré vám umožnia zachytiť údaje na okraji v reálnom čase s cieľom maximálneho operačného povedomia a inteligentnejšieho rozhodovania. 

Do terénu

Odstráňte výzvu, ktorú predstavujú tímy v pohybe, s technológiou navrhnutou špeciálne pre zamestnancov, ktorí pracujú v teréne v reálnom čase.

Správa skladov

Automatizáciou a zefektívňovaním pracovných postupov, reagovaním na požiadavky zákazníkov s väčšou flexibilitou a lepším riadením rizík, premeníte svoje skladové a distribučné siete z nákladových stredísk na ziskové centrá.

Riešenia lokalizácie

Technológie aktivácie Zebra - vrátane technológií RFID a RTLS - osvetľujú každodenné udalosti týkajúce sa vašich aktív, ľudí a činností. V reálnom čase viete o polohe, stave, načasovaní, presnosti a rýchlosti udalostí, ktoré sa vyskytujú počas vašich operácií.