R110XI4

Zjednodušenie operácií pomocou inovatívneho snímača RFID a tlačiarne. Vytlačte a zakódujte rôzne inteligentné štítky identifikácie rádiových frekvencií UHF pre niekoľko aplikácií, vrátane inteligentného označovania zdravotníckych vzoriek, označovania na úrovni položiek a ďalších.

 • NAJDÔLEŽITEJŠIE FUNKCIE V ODVETVÍ

  So systémom Zebra R110Xi4 RFID tlačiareň / enkodér optimalizovaným pre veľkoobjemové operácie - môžete tlačiť a kódovať rôzne inteligentné štítky na identifikáciu rádiových frekvencií UHF pre množstvo aplikácií. Ako tlačiareň / kodéry RXi ™ tretej generácie značky Zebra je model R110Xi4 navrhnutý s inovatívnymi prvkami, ktoré dokážu splniť požiadavky súčasných a budúcich aplikácií a využívajú vstavanú až poslednú platformu Xi4 ™ pre vysoký výkon.

 • ZNÍŽTE NÁKLADY NA MÉDIÁ RFID

  R110Xi4 môže tlačiť / zakódovať malé RFID značky umiestnené bližšie k sebe - vzdialenosť (rozstup) je takmer úzka ako 0,6 "/ 16 mm alebo menej na väčšine vložiek RFID, menšia ako ostatné tlačiarne / kódovače. Prostredníctvom medzery medzi umiestneniami sa meniče používajú menej materiálu - čo pre vašu organizáciu znamená nižšiu cenu za štítok, menej zmien v roliach médií a rýchlejší výkon tlačiarne / enkóderov pre vašu organizáciu.

 • ZABEZPEČTE NAJVYŠŠIU PRESNOSŤ KÓDOVANIA V PRIEMYSLE

  Presnosť kódovania je rozhodujúca pre vaše operácie. Ak značka nie je presne zakódovaná, označené aktívum "neexistuje" v inventári alebo v tranzite a stane sa "stratené", ktoré vám bude stáť peniaze. Adaptívna kódovacia technológia - patentovaný kódovací modul RFID značky Zebra zaručuje najvyššiu presnosť kódovania v priemysle.

Tento vysoko výkonný snímač a tlačiareň RFID prináša vysokú flexibilitu, vysokú rýchlosť tlače a vysokú kapacitu rolovania médií pre vyššiu produktivitu.

 

POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • Maloobchod

 • výrobné

 

 • ŠÍRKA TLAČE

  4,0 "/ 102 mm

 • ROZLÍŠENIE TLAČE

  203 dpi / 8 bodov na mm

  300 dpi / 12 bodov na mm

  600 dpi / 23,5 bodov na mm

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  14 "/ 356 mm za sekundu (203 dpi)

  12 "/ 305 mm za sekundu (300 dpi)

  6 "/ 152 mm za sekundu (600 dpi)

 • VÝSTAVBA

 • KOMUNIKAČNÝCH METÓD

  Tlačový server ZebraNet 10/100 podporuje siete 10Base-T, 100Base-TX a rýchle Ethernet 10/100.

  USB 2.0-12 Mbit / s

  Vysokorýchlostné obojsmerné paralelné rozhranie - kompatibilita s IEEE 1284-1994, režim ECP, režim nibble

  Vysokorýchlostné sériové rozhrania:

  RS-232C s konektorom DB9F, voliteľný prevodník pre DB25F

  Voliteľné rozhranie RS-422/485 s multidrop schopnosťou pripojiť viacero tlačiarní z jediného hostiteľa s externým adaptérom

  Softvér (XON / XOFF) alebo hardvérové ​​komunikačné protokoly (DTR / DSR)

  Rozhranie aplikátora - s konektorom DB15F