RFD2000

YSOKOVÝKONNÁ UHF RFID PRE MOBILNÝ POČÍTAČ ZEBRA TC20

Ak ste investovali do mobilného počítača TC20 značky Zebra, teraz môžete jednoducho posunúť TC20 do radu RFD2000 a pridať výkonné funkcie UHF RFID. Zariadenie RFD2000, ktoré je určené pre TC20, prináša rovnaký robustný výkon RFID, ktorý očakávate vo vyhradenom zariadení - už nemusíte kompromitovať výkon, pokiaľ ide o flexibilitu pri pridávaní a odstraňovaní RFID podľa potreby. Výsledkom je víťazná kombinácia - komplexné maloobchodné riešenie, ktoré umožňuje riadenie zásob, vynikajúce interakcie so zákazníkmi a pomáhajú pri predaji vánku

 • VYNIKAJÚCA ERGONÓMIA

  Model RFD2000 bol vytvorený s ohľadom na obchodníkov a zákazníkov. Vynikajúca ergonómia a kompaktný, ľahký dizajn prinášajú komfort aj pri úlohách riadenia zásob. A moderný dizajn sa hodí priamo do obchodných priestorov, a to aj v tých najnáročnejších obchodoch.

 • TRI FLEXIBILNÉ REŽIMY

  Režim Geiger-counter umožňuje jednoduché vyhľadanie tovaru pre zákazníka v priebehu niekoľkých minút. Režim bez spúšťania umožňuje neustále snímanie značiek RFID bez spúšťača pre rýchle, jednoduché a pohodlné spracovanie zásob a cyklov. A schopnosť písať dáta čiarových kódov do značiek RFID zjednodušuje viditeľnosť všetkých zásob kanálov a poskytuje plynulú flexibilitu pre mnohé aplikácie v obchode.

 • JEDNODUCHÉ ZAPNUTIE, JEDNODUCHÉ VYPNUTIE

  Sneh RFD2000 je ľahko skĺznuteľný na TC20 a pri ňom vždy, keď existuje úloha vyžadujúca RFID. A zatiaľ čo RFD2000 drží TC20 bezpečne na mieste, v priebehu niekoľkých sekúnd môžete RFD2000 vypnúť a TC20 vrátiť do prirodzenej kompaktnej a vreckovej veľkosti.

 • VYNIKAJÚCA KAPACITA BATÉRIE, SPRÁVA

  S sánkom RFD2000 môžu vaši pracovníci počítať s plnohodnotným výkonom aj pri najnáročnejšom používaní. Získate najdlhšiu životnosť batérie v tejto triede a našu jedinečnú technológiu batérie optimalizujúcu energiu a prvotriedne kapacitné bunky. A s odnímateľnou batériou PowerPrecision spoločnosti Zebra získate pokročilú štatistiku batérií, ktorú potrebujete na monitorovanie stavu batérie - a ľahko si všimnete staršie batérie, ktoré už nemusia byť úplne nabité.


  POUŽITIE V PRIEMYSLE

  • Maloobchod


  • NAJVYŠŠIA RÝCHLOSŤ ČÍTANIA

   Viac ako 700 značiek za sekundu

  • ZÁVAŽIA

   Približne 10,9 oz./310 gramov (sánka s batériou)

  • NOMINÁLNY ROZSAH ČÍTANIA

   Asi 19,7 ft./ 6 m

  • MOC

   Batéria PowerPrecision Li-Ion 3160 mAh

  • ŠPECIFIKÁCIE KVAPIEK

   Viac ako 4 ft./1,2 m kvapky na betón pri izbovej teplote