RFD8500

OTOČTE MOBILNÝ POČÍTAČ DO ČÍSLA RFID ČÍTAČA

Pridanie vysoko výkonnej novej generácie RFID a 1D / 2D čiarového kódu do dnešných a zajtrajších mobilných zariadení - jednoducho, jednoducho a nákladovo efektívne. Jednoducho spárujte RFD8500 s podporou Bluetooth s kompatibilným mobilným zariadením Zebra alebo treťou stranou a ste pripravení ísť. Môžete pripojiť mobilné zariadenie k radu RFD8500 pre kompletné jednodielne riešenie - alebo pracovníci môžu dať mobilné zariadenie do vrecka a použiť RFD8500 v samostatnom režime.

 • MULTI-OS, MULTIPLATFORMOVÉ A ĽAHKO NASADITEĽNÉ

  Využite stratégiu mobilných počítačov a pridajte ekonomické spôsoby zberu údajov na svetovej úrovni. A je ľahké nasadiť. Jednoducho otočte zámok na RFD8500 alebo ho vyberte z ľubovoľného mobilného počítača Zebra alebo mobilného počítača tretej strany prostredníctvom adaptéra Quad Lock alebo slide-on / slide-off Zebra na mieru

 • FLEXIBILNÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA: BLUETOOTH® ALEBO DÁVKOVÝ REŽIM

  Aktivujte bezdrôtové pripojenie v reálnom čase k mobilným alebo podporným systémom prostredníctvom rozhrania Bluetooth 2.1 alebo novšieho. Ak nie je k dispozícii bezdrôtové pripojenie, dávkový režim umožňuje zber až 500 barových kódov a / alebo 42 000 značiek RFID.

 • VYSOKO VÝKONNÁ BATÉRIA A SNÍMANIE ZNAČIEK

  S technológiou AutoMac a našou patentovou priesvitnou anténou získate maximálnu rýchlosť čítania a zápisu a pokrytie potrebné na maximalizáciu efektivity pracovnej sily. A náš jedinečný algoritmus na optimalizáciu výkonu prináša vynikajúce časy cyklu batérie, ktoré zabezpečujú plnohodnotný výkon aj pri intenzívnom používaní.

POSILNITE VRECKOVÉ POČÍTAČE POMOCOU RFID

Či robia vaši pracovníci RFID značky alebo čiarové kódy, získajú špičkovú technológiu, ktorá poskytuje bezkonkurenčný výkon. A s podporou pre systémy Android ™, iOS a v budúcnosti Windows® získate skutočnú ochranu investícií - sane RFD 8500, ktoré si dnes kúpite, budú pracovať so zariadeniami, ktoré používate teraz a v budúcnosti.


 • TECHNOLÓGIA SKENOVANIA

  Array Imager

 • ZÁVAŽIA

  Imager Verzia: 15,3 oz./ ~ 435 gramov;
  Verzia bez imagerov: 15,3 oz./ ~ 430 gramov

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D, 2D, PDF417 a mobilných čiarových kódov a RFID

 • MOC

  Li-Ion batérie PowerPrecision, 4410 mAh

 • ŠPECIFIKÁCIE KVAPIEK

  Viaceré kvapky so šírkou 4 ft./1,2 m na betón (0 ° až 40 ° C)