RFID5500

ZMEŇTE ZEBRA MOBILNÉ POČÍTAČE NA ČÍTAČKY RFID

Prineste výhody RFID do vášho podniku pridaním špičkovej technológie RFID do mobilných počítačov MC55, MC65 alebo MC67. Všestranný RFD5500 UHF RFID Sled transformuje váš mobilný počítač na najmodernejšiu ručnú čítačku RFID, ktorá je doma v maloobchodných predajniach, kobercových obchodných kanceláriách, nemocniciach a mnohých ďalších podnikových prostrediach. Jeho patentovaná všesmerová anténa prináša vynikajúcu oblasť čítania a pokrytie, ktorá je vhodná pre aplikácie náročné na čítanie. Získate rýchlejšie čítanie, vyššiu výkonnosť a vyššiu produktivitu vo vašej prevádzke.

 • ĽAHKÉ POUŽÍVANIE UMIESTNENIE KAPACITY

  Mnohé ručné čítačky RFID dokážu identifikovať všeobecnú blízkosť položky - napríklad polica. RFD5500 ponúka jedinečnú kombináciu intuitívnych zvukových a vizuálnych pokynov, ktoré rýchlo sprostredkujú pracovníka na presné umiestnenie ľubovoľnej požadovanej položky. Keď sa zariadenie priblíži k konkrétnej položke, zaznie zvuk hlasnejší a rýchlejší, zatiaľ čo posuvná grafická lišta sa zväčšuje.

 • VÝŠKOVÉ VÝKONNOSTI RFID

  Väčšina RFID čítačiek ponúka výber antén: lineárnu polarizáciu pre dlhší rozsah snímania alebo kruhovú polarizáciu pre širšie pokrytie. Patentovaná všesmerová anténa značky Zebra ponúka to najlepšie z oboch svetov - vynikajúci rozsah čítania a vynikajúca oblasť pokrytia. Orientácia agnostickej antény v RFD5500 prináša mimoriadnu spoľahlivosť a nie je potrebné presne zarovnať čítačku s tagom.

 • FUNKČNOSŤ ZABEZPEČENIA DUÁLNYCH DÁT

  Model RFD5500 pridáva najlepšie technológie zachytávania dát RFID do najkvalitnejšej schopnosti skenovania čiarových kódov vašich MC55, MC65 alebo MC67. Všestrannosť použitia dvoch čítačiek v jednom zariadení znamená, že zamestnanci dokážu nájsť produkty, prečítať si RFID dáta bez hraníc a zachytiť aj poškodené a nekvalitné 1D čiarové kódy bez prerušenia pracovného postupu.

POSILNITE VRECKOVÉ POČÍTAČE POMOCOU RFID

Toto všestranné príslušenstvo robí z týchto mobilných počítačov najmodernejšie ručné čítačky RFID, ktoré sú doma v obchodnom dome, v oblastiach s kobercami, ktoré sú najvhodnejšie pre vnútorné aplikácie. S ľahkou hmotnosťou, robustným dizajnom a dobre vyváženou rukoväťou v tvare pištole je RFD5500 vhodný pre aplikácie náročné na čítanie. A vyspelý, vysoko efektívny čítací stroj čítačky RFID od Zebra vám ponúka rýchle čítanie, vysokú priepustnosť a vyššiu produktivitu vo vašej prevádzke.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • výrobné

 • Skladový manažment


 • ROZMERY

  20 x 18 x 7,5 cm

 • ZÁVAŽIA

  395 g (nezahŕňa MC55

 • FUNKCIA DEKÓDOVANIA

  1D, 2D, PDF417 a mobilných čiarových kódov a RFID

 • BATÉRIE

  3.7V, 2400 mAh

 • ŠPECIFIKÁCIE KVAPIEK

  4 stopy / 1,2 m do betónu cez rozsah prevádzkových teplôt