RS4000

MOBILNÉ HANDS-FREE 1D SKENOVANIE PRE ĎALŠIE GENERÁCIE ZEBRA WT6000 WEARABLE MOBILE COMPUTER

Keď dáte malý a ľahký prstencový skener RS4000 na prsty pracovníkov, ktorí používajú prenosný mobilný počítač Zebra WT6000, môžu pracovníci slobodne držať ruky a oči na predmetoch, s ktorými pracujú. Výsledok? Zvyšuje sa produktivita pracovníkov. A stlačením tlačidla spúšťača RS4000 na dve sekundy overí presnosť úlohy a poskytuje viditeľnosť inventára v reálnom čase, ktorú potrebujete na odstránenie nedostatku zásob.

 • ZVÝŠTE PRODUKTIVITU V ŠIROKOM PRACOVNOM ROZSAHU

  Naša patentovaná technológia Adaptívne skenovanie umožňuje pracovníkom zachytiť čiarové kódy z blízkeho kontaktu na 15 ft./4,5 m.

 • SKÚŠOBNÝ PRVOK S KVAPALNÝM POLYMÉROM S CELOŽIVOTNOU ZÁRUKOU

  Trenie a opotrebovanie sú eliminované, maximalizuje čas prevádzky a produktivitu pracovníkov spolu s nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo.

 • ČIARKA JASNÉHO SKENOVANIA

  Jednoduchá viditeľnosť skenovacej linky zaisťuje jednoduché zameranie na prvýkrát zachytenie čiarových kódov v prakticky akýchkoľvek svetelných podmienkach. A s rozsiahlym LED svetlom, môžu užívatelia ľahko vidieť, kedy je skenovanie úspešné.


VYKONÁVAŤ RS4000 NA PRIESTORI VAŠICH PRACOVNÍKOV NA ZLEPŠENIE PRODUKTIVITY A PRESNOSTI VO VAŠICH PROSTRIEDKOCH

S patentovanou technológiou Adaptive Scanning firmy Zebra, na zachytenie čiarových kódov z blízkeho kontaktu na vzdialenosť 15 ft./4,5 m, jasná čiarka na skenovanie, ktorá zaisťuje jednoduché zameranie na prvotné zachytenie čiarových kódov a podporu širokej škály možností skenovania, prstencový skener RS4000 1D zvyšuje produktivitu a presnosť pracovníkov.

Pomocou multimodálneho riešenia spoločnosti Zebra môžete zvýšiť produktivitu pracovníkov o 15% - o 39% menej chýb ako bežné nosenie. Spárovaním počítača WT6000, ktorý je možné nosiť s krúžkovým skenerom RS6000 alebo RS4000, slúchadlom HS3100 alebo HS2100 a softvérom TekSpeech Pro 4, dajte pracovníkom mobilitu bez použitia rúk, ktorú potrebujú na zvýšenie produktivity na novú úroveň.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • Maloobchod

 • výrobné

 • Skladový manažment


 • ROZMERY

  1,9 palca H x 1,4 palca W x 1,9 palca D

  (4,8 cm H x 3,6 cm x 4,8 cm D)

 • ZÁVAŽIA

  2,0 oz./56,7 g