RS419

NÁSLEDUJÚCE GENERÁCIE SKLADOVANIE HANDSFREE NA VAŠICH PRACOVNÍKOV FINGERTIPS

Umožnite svojim pracovníkom skenovanie bezdrôtovej technológie novej generácie, aby ste zlepšili prevádzkovú efektivitu vo vašom sklade, distribučnom centre alebo maloobchodnom predajni pomocou skrinky štýlu RS419.

Spárovaný s našimi prenosnými mobilnými počítačmi, RS419 poskytuje slobodu hands-free - pracovníci už nebudú strácať čas nastavením položky na kontrolu pracovnej objednávky papiera alebo na vyzdvihnutie vreckového zariadenia na skenovanie čiarového kódu.

Výsledok?

Produktivita sa zvyšuje - môžete zvládnuť väčší objem bez pridania ďalších zamestnancov. Pracovníci získajú cenné dvojité kontroly, ktoré potrebujú na zabezpečenie presnosti úloh. Informácie o zásobách v reálnom čase poskytujú viditeľnosť potrebnú na zníženie stavu zásob.

 • VÝKONNOSŤ HLADINY SKENOVANIA

  Inovatívna technológia skenovania umožňuje pracovníkom robiť viac práce za deň.

  Naša patentovaná technológia Adaptívne skenovanie automaticky prepína medzi širokým a úzkym uhlom skenovania, kým sa nezistí čiarový kód. Používatelia môžu priblížiť čiarové kódy až 15 ft./4.5 m a oddialiť zachytenie čiarových kódov pri blízkom kontakte - čo je najširší pracovný rozsah v tejto triede zariadenia.

 • KONŠTRUKCIA PRE POTREBNÉ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

  Dlhý zoznam funkcií prináša nepretržitú spoľahlivú prevádzku. Patentovaný prvok na čistenie kvapalných polymérov má celoživotnú záruku - je bez trenia a nebude sa opotrebovať.

  RS419 je navrhnutý tak, aby prežil každodenné kvapky a hrbole.

 • PLNÁ POSUVNÁ SILA

  Prístroj RS419 čerpá z hostiteľského zariadenia veľmi málo energie a zabezpečuje, že mobilný počítač, ku ktorému je pripojený, môže stále pracovať za plný posun na jedno nabitie.

  Produktivita je chránená - používatelia nebudú musieť hľadať náhradnú batériu počas zmeny.


ZLEPŠITE PRODUKTIVITU A PRESNOSŤ ÚLOH POMOCOU HANDS-FREE SKENOVANIA

Keď dáte malý a ľahký prstencový skener RS419 1D do rúk pracovníkov, ktorí používajú prenosné mobilné počítače Zebra WT4XXX, potom môžu slobodne držať ruky a oči na predmetoch, s ktorými pracujú.

Výsledkom je rast produktivity. A stlačenie spúšťača RS419 na niekoľko sekúnd tiež overuje presnosť úloh a poskytuje informácie o zásobách v reálnom čase, ktoré potrebujete na udržanie úrovne skladovania a zníženie stavu zásob.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • Skladový manažment

 • ROZMERY

  1,9
  palca H x 1,4 palca W x 1,9 palca D 4,8 cm H x 3,6 cm W x 4,8 cm D

 • ZÁVAŽIA

  2,0 oz./56,7 gm

 • DROP SPEC

  Viaceré kvapky s rozmermi 4 ft./1,2 m do betónu od -4 ° do 122 ° F / -20 ° až 50 ° C; niekoľkokrát 3,9,9 m kvapiek do betónu pri -22 ° F / -30 ° C