RS6000

ZLEPŠUJTE PRODUKTIVITU VO VAŠICH OPERÁCIÁCH S NAJVÄČŠÍMI POKROČILÝMI SKRÁTAMI BLUETOOTH RING

Keď spárujete prenosné mobilné počítače Zebra s mobilným počítačom Zebra RS6000, dáte svojim pracovníkom vynikajúcu technológiu, ktorú potrebujete na zvýšenie produktivity na ďalšiu úroveň. Dostanete náš najodolnejší prsteňový skener, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivú prevádzku v sklade a výrobnom závode - vo vnútri, na nakladacom doku alebo v mrazničke.

 • KLEPNUTÍM NA PÁROVO VYTVORÍTE ZEBRA TOTAL WEARABLE SOLUTION ZA SEKUNDU

  Spárujte výkonný zvonček s rozhraním Bluetooth RS6000 so snímačom WT6000 s rozdeleným druhým klepnutím - nie viac čiarových kódov, manuálne konfigurácia zariadení na vyhľadávanie alebo náhodné spárovanie iných zariadení v okolí.

 • PROGRAMOVATEĽNÁ MULTI-FAREBNÁ LED DIÓDA ZLEPŠUJE PRODUKTIVITU PRACOVNÍKOV

  RS6000 je jediný nositeľný skener na trhu, ktorý zlepšuje rýchlosť úloh pomocou programovateľných svetiel LED, ktoré sú v priamom pohľade pri pohľade pri snímaní. S podporou viacerých farieb môžete poskytnúť farebnú kódovú spätnú väzbu na priamu činnosť používateľa.

 • VYNIKAJÚCA VÝKONNOSŤ BLUETOOTH

  Bluetooth 4.0 poskytuje najrýchlejšiu a najefektívnejšiu verziu Bluetooth. A ak je to potrebné, podpora Bluetooth triedy 1 poskytuje rozšírenú bezdrôtovú vzdialenosť až 300 ft./91,4 m.


ZÍSKAJTE VIAC Z VAŠEJ PRACOVNEJ SILY A VAŠICH NOSITEĽNÝCH POČÍTAČOV.

Spoločnosť Zebra Total Wearable Solutions zvyšuje produktivitu, aby minimalizovala frustráciu skenovania. S najlepšími skenermi s rozhraním Bluetooth na trhu ponúka spoločnosť Zebra RS6000 lepšiu odolnosť voči dosahu a pohybu, aby poskytovala rýchle a presné skenovanie bez ohľadu na prostredie. A dosiahnete až päťnásobný výkon batérie konkurenčných zariadení spolu s okamžitým párovaním a režimom, ktorý eliminuje rušenie Wi-Fi pre rýchle, jednoduché a bezproblémové nasadenie.

Vďaka multimodálnemu riešeniu spoločnosti Zebra môžete zvýšiť produktivitu pracovníkov o 15% - s o 39% menej chýb ako bežné nosenie. Spárovaním počítača WT6000, ktorý je možné nosiť s krúžkovým skenerom RS6000 alebo RS4000, slúchadlom HS3100 alebo HS2100 a softvérom TekSpeech Pro 4, dajte pracovníkom mobilitu bez použitia rúk, ktorú potrebujú na zvýšenie produktivity na novú úroveň.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • Maloobchod

 • výrobné


 • ROZMERY

  2,9 palca L x 2,1 palca W x 1,3 palca D

  74 mm L x 54 mm Š x 33 mm D

 • ZÁVAŽIA

  Spustený, s batériou: 6,46 oz. / 183 g

  Bezproblémový, s batériou: 6,00 oz. / 170 g

 • DROP SPEC

  Viac ako 6 ft / 1,8 m kvapky na betón v rozsahu prevádzkovej teploty