TC55

ZVÝŠIŤ EFEKTÍVNOSŤ A ZÁKAZNÍCKY SERVIS S TC55

Vaši pracovníci potrebujú robustný, spoľahlivý, vzdialený prístup k dátam v reálnom čase, aby ste túto prácu vykonali. Zatiaľ čo osobné smartphony, tablety a notebooky môžu byť atraktívne a ľahko použiteľné, nemajú trvanlivosť ani funkčnosť potrebnú pre každodenné obchodné použitie.

Dotykový počítač s dotykovým TC55 pre všetky dotyky má všetko. TC55 využíva najnovší technologický pokrok, estetický vzhľad a využiteľnosť populárnych osobných zariadení. Ale na rozdiel od svojich zákazníckych protějškov, má integrované možnosti snímania dát.

Model TC55 je konštruovaný tak, aby odolal opotrebovaniu priemyselných prostredí, takže je menej pravdepodobné, že zlyhá na poli. Menej zlyhaní znamená menej prestojov, a čo je najdôležitejšie, vyššia produktivita a ziskovosť.

 • POSTAVENÉ PRE KAŽDODENNÉ KAŽDODENNÉ PODNIKOVÉ VYUŽITIE

  Model TC55 je vybavený funkciami, ktoré mu dávajú dlhotrvajúcu trvanlivosť.

  Špecifikácie kvapiek a pádov, tesnenie IP67 a displej Corning Gorilla Glass 2 zaručujú spoľahlivú prevádzku napriek kvapkám a únikom - a umožňuje ľahké dosiahnutie priemernej trojročnej životnosti.

 • PRVÝ DOTYKOVÝ PANEL S DVOJITÝM REŽIMOM S MAXIMÁLNOU FLEXIBILITOU VSTUPU

  Vyberte preferovaný režim zadávania údajov: prst - s alebo bez silnej rukavice - alebo dotykové pero pre záznam podpisov.

  Získajte kapacitné dotykové skúsenosti na ďalšiu úroveň s nízkym výkonom a výnimočne jasným 4,3 palcom.

  TC55 tiež ponúka WVGA displej - ktorý funguje aj keď je vlhký.

 • AUTOMATICKÉ ZAZNAMENÁVANIE ÚDAJOV A SPRACOVANIE CELÝCH DOKUMENTOV

  S programom SimulScan Document Capture môžu vaši pracovníci súčasne zachytiť čiarové kódy, textové polia, telefónne čísla, obrázky, podpisy a dokonca aj začiarkavacie políčka v čase, ktorý potrebuje na stlačenie tlačidla.

  To znamená lepšiu faktúru a rýchlosť objednávky a ďalšie.

ĽUDSKÝ POČÍTAČ POČÍTAČA NA PODNIKANIE

Aby ste túto prácu vykonali, vaši pracovníci potrebujú prístup k kritickým aplikáciám v oblasti. Chcú obchodné zariadenie, ktoré je každý tak malé, elegantné a ľahko použiteľné ako vlastné osobné smartphony. Dnešné smartphony však ďaleko zaostávajú so súborom funkcií, ktoré potrebujete vo svojom podnikaní.

Predstavujeme TC55 - všetok dotykový počítač vreckového počítača, ktorý má všetko. Ergonómia smartfónu a dobrý vzhľad. Trvanlivosť podniku. A všetky obchodné funkcie, ktoré potrebujú vaši pracovníci, aby pracovali šikovnejšie - a lepšie slúžili vašim zákazníkom. TC55. Vstavaný pre podnik, určený pre vašich pracovníkov.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • Mobilita v teréne


 • ROZMERY

  5,4
  palca L x 2,7 palca W x 0,63 palca D 137 mm L x 69 mm W x 15,9 mm D

 • ZÁVAŽIA

  So štandardnou batériou: 7,8 oz./220 g

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Android 4.1.2; Android 4.3.3 s rozšíreniami pre mobilitu (Mx), čo je vrstva funkcií, ktorá premení Android na skutočný operačný systém enterprise-class

 • CPU

  Dvojjadrový procesor 1,5 GHz

 • TUMBLE SPEC

  300 1,6 stôp (0,5 m);
  S ochranným krytom: 1000 stôp 1,5 stopy / 5 m; spĺňa a prekračuje špecifikáciu IEC bubnov

 • DROP SPEC

  4 ft./1,2 m pokles na preglejku na MIL-STD 810G; S ochranným krytom: 5 ft./1,5 m na betón pri izbovej teplote