TC8000

ĎALŠIE FUNKCIE, 14% VYŠŠIA PRODUKTIVITA
POĎME SA DO PRÁCE

Od zadnej časti skladu po predajnú plochu, produktivita nikdy nebola dôležitejšia. To je dôvod, prečo sme zaviedli našich špičkových inžinierov do úlohy navrhovania čo najefektívnejšieho mobilného počítača s funkciami. S prelomovým ergonomickým dizajnom a rozsiahlym zoznamom inovácií zvyšujúcich produktivitu dodáva TC8000 Touch Mobile Computer dodatočnú hodinu produktivity na pracovníka do pracovného dňa. Niečo, s ktorým budú vaši zákazníci skutočne spokojní.

REVOLUČNÁ OBRAZOVKA

Navrhnuté tak, aby čelili užívateľovi pri skenovaní, väčšia obrazovka eliminuje potrebu nakláňania a overenia každého skenovania, čo zvyšuje účinnosť pri každom skenovaní. 

VIRTUÁLNA KEYBOARD

Klávesnica pre všetky dotyky umožňuje používateľom písať

O 40% rýchlejšie

O 60% menej chýb

v porovnaní s tradičnými tlačidlami.


HOT SWAP BATTERY

Zmeňte na nabitú batériu rýchlo a bez problémov bez toho, aby ste zariadenie zapli.


VERSATILE, MULTI-MODAL DESIGN

Skenujte rýchlo a efektívne v každej situácii. TC8000 umožňuje:

 • Nositeľné alebo namontované skenovanie
 • Push-to-talk komunikácia s Workforce Connect


ČO BY ROBILI VAŠI PRACOVNÍCI S ĎALŠOU HODINOU ZA DEŇ?

Čo robí TC8000 tak zvláštnym?

Všetko.

Je to prelomový nový mobilný počítač určený na sklade, ktorý prináša revolučné zvýšenie produktivity v sklade. V priemere šetrí 14% * na pracovníka v porovnaní s tradičnými faktormi - je to ako získať ďalšiu hodinu produktivity na pracovníka za deň.

A je to jediné zariadenie na trhu, ktoré zjednodušuje to všetko - ako vaši pracovníci fyzicky používajú zariadenie a komunikujú so svojím skladovým programom.

 • ZNIŽUJE POHYB ZÁPÄSTIA

  Nový skenovací uhol eliminuje konštantné naklonenie, ktoré vyžadujú tradičné vzory na zobrazenie obrazovky, čím sa zvýši produktivita o 14% * pri 55% znížení zápästia a 15% znížení svalovej sily.

 • ENTERPRISE-CLASS ANDROID ™

  Mobility Extensions (Mx) transformuje systém Android na operačný systém podnikovej triedy, ktorý zabezpečuje podnikovú bezpečnosť, správu zariadení a možnosti snímania dát.

 • WAREHOUSE-READY

  Super robustný dizajn je navrhnutý pre náročné skladové prostredie. Vďaka našim extrémnym dopadovým hodnoteniam TC8000 pracuje spoľahlivo, a to aj po 2 000 po sebe idúcich zásahoch pri obmieňaní a niekoľkých kvapkách 8,4 cm / 2,4 m na betón.


ZVÝŠENÁ PRODUKTIVITA O 14%

Priekopnícky mobilný počítač skladu TC8000 bol navrhnutý od základov, aby zvýšil produktivitu pracovníkov o 14 percent. Ako? Minimalizovali sme pohyb "naklonenia a overovania" potrebného na interakciu so zariadením a je o 33 percent ľahší, aby sme minimalizovali únavu. A potom sme urobili niečo úplne bezprecedentné výrobcom zariadenia - integrovali sme nástroj, ktorý vám umožní transformovať staré "zelené obrazovky" terminálovej emulácie (TE) do elegantných grafických obrazoviek All-touch TE, ktoré sú nielen vysoko intuitívne, ale tiež dramaticky znížiť počet interakcií potrebných na dokončenie úlohy - nie je potrebné žiadne kódovanie ani žiadne úpravy hostiteľskej aplikácie.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • výrobné

 • Skladový manažment


 • ROZMERY

  9,17 in. L x 2,99 in. W x 2,52 palca

  233 mm L x 76 mm Š x 64 mm D

 • ZÁVAŽIA

  Štandardné: 17,2 oz./490 g

  Premium: 17,6 oz./500 g

 • ŠPECIFIKÁCIA KVAPIEK

  Viac ako 8 ft./2.4 m pokles na betón pri izbovej teplote na MIL-STD 810G;

  Viac ako 6 ft. / 1,8 m poklesu na betón v celom rozsahu prevádzkových teplôt

 • CPU

  Dual Core 1,7 GHz procesor

 • TUMBLE ŠPECIFIKÁCIE

  2,000 3,28 stôp / 1m stúpa; spĺňa a prekračuje špecifikácie IEC bubnov

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Android 5.1x (Lollipop) s rozšíreniami mobility (Mx) pre skutočný operačný systém podnikovej triedy