VC70N0

DOSIAHNUJTE NOVÉ HLADINY PRODUKTIVITY

VC70N0 je zariadenie správnej veľkosti pre všetky vaše vozidlá na manipuláciu s materiálom. Jeho kompaktný dizajn zlepšuje viditeľnosť a bezpečnosť a zároveň poskytuje veľký displej s vysokým rozlíšením pre všetkých informačných operátorov, ktorí potrebujú zvýšiť produktivitu a presnosť úloh v takmer ľubovoľnom svetelnom stave.

Výkonný VC70N0 podporuje tradičné Telnet pre moderné grafické aplikácie založené na prehliadači, ktoré zahŕňajú prijímanie, odovzdávanie, doplňovanie, vyberanie, balenie a prepravu. Dostanete flexibilitu pri pridávaní možností potrebných na maximalizáciu efektivity - vrátane snímačov čiarových kódov, klávesníc a rôznych hlasových funkcií.

 • IDEÁLNY PRE VŠETKY VAŠE VOZIDLÁ NA MANIPULÁCIU S MATERIÁLOM

  Kompaktný dizajn zlepšuje viditeľnosť a bezpečnosť operátora a poskytuje veľkú obrazovku s dostatkom priestoru na zobrazenie informácií, ktoré operátori potrebujú na zvýšenie produktivity a presnosti úloh.

 • VYSOKORÝCHLOSTNÉ BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE WI-FI

  802.11a / b / g / n podporuje dnešné najrýchlejšie dostupné pripojenia WLAN pre vynikajúci výkon aplikácií - a ľahkú integráciu s prakticky akoukoľvek sieťou WLAN.

 • NAPÁJANIE, KTORÉ POTREBUJETE NA PODPORU APLIKÁCIÍ BOHATÝCH NA GRAFIKU

  Dvojjadrový procesor s frekvenciou 1 GHz, 2 GB pamäte Flash a užívateľsky prístupný slot pre karty SD, ktorý podporuje až 32 GB, poskytuje najlepší výkon vo svojej triede pre náročné aplikácie a OS agnostické aplikácie vytvorené pomocou technológie Zebra Technologies RhoMobile Suite.


MOBILNÝ POČÍTAČ URČENÝ VOZIDIEL VOZIDLA

Váš sklad je životne dôležitým jadrom vašej výrobnej alebo distribučnej prevádzky. Chyby a pomalý pohyb materiálov v, cez a z tohto náboja ohrozujú kvalitu produktu, presnosť objednávky a dodacie lehoty objednávky - a zvyšujú náklady a úroveň zákazníckej služby. Čo ak by ste mohli posilniť prevádzkovateľov vo vozidlách na manipuláciu s materiálom, aby ste zvýšili efektivitu a presne vykonali všetky úlohy? S VC70N0 môžete. Robustný VC70N0 je postavený tak, aby zvládol životné požiadavky na vozidlá vo vašich skladoch, čo umožňuje prevádzkovateľom prístup k informáciám v reálnom čase potrebných na dosiahnutie novej úrovne presnosti a produktivity. Teraz sa každý pohyb každej položky dá overiť pomocou rýchleho skenovania čiarového kódu, ako je uložený na skladoch, vybraný na dodanie na výrobnú linku alebo na splnenie objednávky, balené a odoslané.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • výrobné

 • Skladový manažment


 • ROZMERY

  11,5
  palca L x 8,9 palca W x 2,4 palca D 291 mm L x 225,4 mm W x 60 mm D

 • ZÁVAŽIA

  9,4 libier / 4,3 kg

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Systém Windows Embedded Compact 7 (WEC 7)

 • CPU

  TI OMAP 4430, Dual Core @ 1GHz