WT41N0

ĎALŠIA GENERÁCIA V POUŽITÝCH, VYBRANÝCH HLASOVÝCH A DÁTOVÝCH MOBILNÝCH POČÍTAČOCH

S veľkým nárastom objemu balíkov, ktorý sa riadi podporou viacerých kanálov, požiadavkami na konečnú zákaznícku službu a narastajúcim nariadením o vysledovateľnosti, musíte presunúť viac položiek prostredníctvom svojho skladu alebo distribučného centra a zachytiť viac informácií o týchto položkách ako kedykoľvek predtým.

Séria WT41N0 Wearable Terminals na ramenách vašich pracovníkov, budete.

Tieto robustné zariadenia vám umožnia dosiahnuť maximálnu produktivitu, prevádzkovú účinnosť a presnosť prostredníctvom hlasovej kompatibility pre efektívne funkcie pre manipuláciu so skladu a balením.

Kompletná škála doplnkov v budúcnosti chráni túto investíciu, čo vám umožňuje ľahko rozšíriť funkčnosť tohto zariadenia na bokoch alebo zápästie pomocou bezdrôtových skenerov a ďalšie.

 • VYŠŠIE POUŽITIE POUŽITIA

  Model WT41N0 ponúka maximálnu spotrebu akéhokoľvek zariadenia vo svojej triede s dvojjadrovým procesorom a operačným systémom, ktorý môže využívať výhody obidvoch procesorov - Windows Embedded Compact 7.

  V kombinácii s 2 GB flash pamäťou a podporou 802.11a / b / g / n bezdrôtových sietí LAN prináša toto prenosné mobilné zariadenie procesorový výkon a sieťovú priepustnosť potrebnú na dosiahnutie konzistentného, ​​bleskovo rýchleho výkonu a spoľahlivosti aplikácií.

 • FUNKCIA SÚVISLÉHO HLASU

  Nový vstavaný mikrofón umožňuje hovory PTT (Push to Talk) a hlasové aplikácie bez náhlavnej súpravy, čo pomáha znižovať náklady.

  Schopnosť súčasne podporovať viacero zdrojov zvuku výrazne obohacuje funkčnosť.

  A s nástrojom WT41N0 VOW vytvorte veľmi intuitívne a ľahko použiteľné hlasové aplikácie s podporou rozpoznávania hlasu a textových rečových mechaník.

 • PRIPRAVENÁ PRE PEVNÉ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

  Skúšobný test s kvapkou a pádom plus stupeň utesnenia IP poskytuje skutočný pokoj - môžete spoľahnúť na spoľahlivú prevádzku aj vtedy, keď pracovníci klesnú, rozdrvia alebo rozliajú kvapalinu na WT41N0.

  Konektory z nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s vylepšeným povlakom na zadnom príchytku eliminujú koróziu a zvyšujú odolnosť pri upevňovacích bodoch príslušenstva.

  Výsledkom je vynikajúci čas prevádzky, rýchla návratnosť investícií a nízke celkové náklady na vlastníctvo.


ĎALŠÍ GENERÁCIA HLASNÝ HLAS A DÁTA

S pracovníkom WT41N0 môžu pracovníci držať ruky a oči na materiáloch, s ktorými manipulujú - bez straty manipulácie s papierom alebo ručným mobilným zariadením.

Iba podporujúci text, iba hlasové a kombinované textové a hlasové aplikácie, WT41N0 eliminuje úsilie a náklady spojené s nákupom a podporou viacerých hardvérových systémov pre rôzne typy aplikácií používaných vo vašom sklade alebo distribučnom centre.

Pridajte skrútený skener, ktorý sa nosí na prst, a pracovníci môžu zachytiť 1D a 2D čiarové kódy za behu, dokážu dokumentovať cestu pre túto položku pre úplnú vysledovateľnosť - a overiť, či sú správne položky v správnom poradí.

Zlepšite presnosť lokalizácie pomocou platformy umiestnenia a analyzovania WT41N0 a MPactpomocou hybridnej technológie Bluetooth Low Energy / Wi-Fi pre ďalšie zlepšenie pridruženej produktivity a sledovania majetku.


POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • výrobné

 • Skladový manažment


 • ROZMERY

  5,77
  palca L x 3,7 palca W x 1,0 palca H 142 mm L x 93 mm W x 26 mm H

 • ZÁVAŽIA

  Terminál s bežnou batériou:
  11,3 oz. (8,4 oz + 2,9 oz.)
  320,3 g (238,1 g + 82,2 g)
  Terminál s rozšírenou batériou:
  13 oz. (8,4 oz + 4,6 oz)
  369,8 g (238,1 g + 131,7 g)
  Držiak: 2,5 oz / 70,9 g (vrátane popruhov a
  vankúša)

 • OPERAČNÝ SYSTÉM

  Systém Microsoft Windows Embedded Compact CE 7.0

 • CPU

  Dual core OMAP 4 @ 1ghZ

 • DROP SPEC

  Viac kvapiek 1,5 metra / 1,2 m do betónu: m cez rozsah prevádzkových teplôt

 • TUMBLE SPEC

  500 polhodometrových pádov pri izbovej teplote (1000 kvapiek)