ZC10L

Zebra ZC10L je jediná veľkoformátová tlačiareň priamo na kartu, ktorá dokáže v jednom tlačovom procese produkovať plné farebné karty od okraja po okraj. Znížte množstvo odpadu a ušetríte peniaze na predtlačených kartách a nepoužiteľných zvyšných kartách tlačou, čo potrebujete na požiadanie. Nie je potrebné vopred objednať čiastočne predtlačené identifikačné karty alebo odznaky.

Pomocou softvéru Zebra Card Studio vytvorte vizuálne presvedčivé karty PVC s vysoko kvalitnými vzormi. Model ZC10L je tak flexibilný, že môžete urobiť zmeny v dizajne karty až do času udalosti. Zahrňte sponzorské logá, začleňte reklamu a vezmite fotky hostí na mieste vstupu, aby ste mohli ďalej personalizovať karty a vytvoriť pripomienky pre hostí.

Dostupnosť produktov a služieb sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Podrobnejšie informácie získate u miestneho zástupcu spoločnosti Zebra.

 • VEĽKÉ KARTY SÚ ĽAHKO ČITATEĽNÉ NA DIAĽKU

  Zvýšte bezpečnosť tým, že svojim zamestnancom na podujatí umožníte identifikovať hostí a ľahko určiť prístupové povolenie na diaľku. Tlačiareň ZC10L vytvára veľké priechody a odznaky, ktoré sú približne 3,5 "x 5,5" (88 x 140 mm) - vytvárajú tlačený obsah a obrázky, ktoré sú ľahšie viditeľné a čitateľné.

 • VLASTNÁ FLEXIBILITA

  Pair Zebra CardStudio ™ softvér pre dizajn karty s vynikajúcou fotografickou kvalitou, farebnou tlačiarňou ZC10L, ktorá navrhuje a vytlačí krásne karty a odznaky s grafikou, textom, čiarovými kódmi a obrázkami. Vytvorte návrhy plnej veľkosti kariet bez potreby merania častí karty na vytváranie a tlač šablón. Urobte zmeny v dizajne karty až po čas udalosti - nie je potrebné predbežne objednať karty. Zachyťte hosťujúce fotografie v mieste vstupu a tlačte na mieru prispôsobené karty od okraja po hranu.

 • COLNÉ A ÚČINNÉ ZÁSOBY DODÁVKY

  Vytvorili sme vlastné dodávateľské súpravy predávané výlučne pre ZC10L na odstránenie zostávajúcich zásob a nesprávnych dodávok. Vďaka 500 kartám PVC a páskovým rolkám sa tieto zostavy zaisťujú, že súčasne vyčerpáte stuhu a karty. A preskupenie dodávateľských zostáv je intuitívne - nenecháva žiadny priestor na chyby. Môžete si tiež objednať čiernobielu stuhu značky Zebra, ktorá je ideálna na prispôsobenie zadnej časti kariet s obsahom "jemného" výtlačku.

Vytlačte vlastné, ID karty / odznaky na fotokvalifikáciu na vyžiadanie. Vyhnite sa problémom predbežného objednania a inventarizácie čiastočne predtlačených kariet. Znížte plytvanie nepoužiteľnými zbytočnými kartami.

 

POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • pohostinstvá

 

 • TLAČOVÁ TECHNOLÓGIA

  Priamo na kartu

 • MOŽNOSTI TLAČE

  jednostranný

 • RÝCHLOSŤ TLAČE

  Farba-200 CPH

  Mono-350-425 CPH

 • MAX. OBRÁZKY NA PÁSKU PÁSKY

  Color-400

  Mono-2000

 • KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE

  Štandardné: USB

  Voliteľné: Ethernet

 • MOŽNOSTI

  10/1000 Ethernet pripojenie

  Externý tlačový server