ZC300

ROZĽAHLOSŤ JEDNODUCHOSTI

Bez ohľadu na to, aký typ karty potrebujete na tlač - od identity a prístupu k členstvu, udalosti a kreditných / debetných kariet - tlačiarne kariet rady ZC300 vám pomôžu urobiť to lepšie, rýchlejšie a jednoduchšie. Elegantné inžinierstvo kariet ZC300 a ZC350 vylučuje prakticky všetky body bolesti spojené s kartou. Výsledkom je jednoduchosť tlačidla bez ohľadu na to, čo tlačíte - jednostranné alebo obojstranné magnetické alebo bezkontaktné karty, farebné alebo čierne a biele. A s priekopníckym dizajnom, všade môžete získať bezpečnú tlač na karty všade tam, kde ju potrebujete.

Keď potrebujete ešte viac, ZC350 prináša najrýchlejšiu rýchlosť tlače a pokročilé možnosti tlače, ktoré vám umožnia vytvoriť prakticky akýkoľvek dizajn karty, ktorý môžete snívať. Pomocou takmer každej technológie kódovania môžete vytvoriť takmer akýkoľvek typ karty - kredit, debet, identitu, prístup, lojalitu, prepravu verejnej dopravy a ďalšie. Séria ZC300 - tlačiarne, ktoré dodávajú všetko.

 • PRIEKOPNÍCKA JEDNODUCHOSŤ

  S nasadením plug-and-play, okamžitým nastavením podávača kariet, intuitívnymi ikonami a grafickým užívateľským rozhraním sa rad ZC300 / ZC350 ľahko integruje, používa a spravuje. Výmena pásky je prakticky nepríjemná a revolučný dizajn zásobníkov uľahčuje nakladanie a vykladanie kariet.

 • MOŽNOSTI NÁVRHU NEKONEČNÝCH KARIET

  Séria ZC300 / ZC350 je vybavená pokročilými funkciami na výrobu kariet. Vytlačte čo chcete, keď chcete, odkiaľkoľvek - jednoduché alebo obojstranné monochromatické a farebné karty od okraja po hranu s novými stuhami, ktoré ponúkajú špeciálne farby a špeciálne efekty.

 • FITS EVERYWHERE DESIGN

  Napriek tomu, že je séria ZC300 / ZC350 navrhnutá pre podnikanie, má spotrebiteľ dobrý vzhľad, ktorý sa musí prispôsobiť zákazníkom - od firemnej kancelárie po univerzitu až po maloobchod. A zámok krytu tlačiarne zabezpečuje ochranu pred krádežou karty a odmietnutými kartami.

FLEXIBILNÁ TLAČ KARTOU JE JEDNODUCHÁ

Kartová karta ZC300 prináša prenikajúcu jednoduchosť, bezpečnosť a možnosti pripojenia v najtenšom dizajne v tejto triede tlačiarní. Jeho elegantné inžinierstvo eliminuje prakticky všetky body bolesti, ktoré sa zvyčajne spájajú s tlačou kariet, takže je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým tlačiť identitu, prístupové alebo kartové karty alebo kreditné a debetné karty. Výsledkom je jednoduchosť tlačidla, bez ohľadu na to, či tlačíte jednotlivé alebo obojstranné karty farebné alebo čiernobiele.

VIDEÁ, MANUÁLY A OVLÁDAČE

Podpora ZC300

POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • Maloobchod

 • pohostinstvá

ÚPLNÝ ZOZNAM FUNKCIÍ

Select a Language -No Selection- English British English français Deutsch italiano Polski русский Español de España Türkçe EnglishZC300 Card Printer Specification SheetZC300 Card Printer Specification SheetScheda Specifiche Stampante Per Card ZC300Hoja De Especificaciones De La Impresora De Tarjetas ZC300ZC300 Kart Yazıcı Teknik ÖzellikleriKartendrucker ZC300 - DatenblattКарточный Принтер ZC300 - Техническая СпецификацияScheda Specifiche Stampante Per Card ZC350Imprimante Cartes ZC300 - Fiche ProduitDrukarka Kart ZC300 - Zestawienie Danych

 • TECHNOLÓGIA TLAČE

  Tlačiareň priamo na kartu

 • MOŽNOSTI TLAČE

  jednostranný

  obojstranný

 • RÝCHLOSŤ TLAČE

  Jednostranné: Farba - 200 km / h Mono - 900 km / h

  Obojstranné: Farba - 140 km / h Mono - 450 km / h

 • MAX. OBRÁZKY NA PÁSKU NA PÁSKU

  Farba - 300

  Mono - 2000

 • KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE

  Štandardné - USB 2.0; Vstavaný ethernet 10/100

  Voliteľné - 802.11ac MFi

 • MOŽNOSTI

  Kodér magnetického pásika

  Súprava na integráciu bezkontaktných snímačov