ZD410

Získajte rýchlu a spoľahlivú tlač v oblastiach s najväčším priestorom s mimoriadne kompaktnou tepelnou tlačiarňou ZD410. Navrhnutý pre najmenšie pracovné priestory, ZD410 vám umožní tlačiť kvalitné štítky, potvrdenia, štítky a náramky všade tam, kde ich potrebujete. Mnohé možnosti pripojenia robia nasadenie v pohode. ZD410 je ľahko ovládateľný, pracuje a odstraňuje problémy a maximalizuje prevádzkovú dobu tlačiarne. ZD410 - malá tlačiareň navrhnutá s veľkou obchodnou funkčnosťou. Pre aplikácie, ktoré vyžadujú tlačiareň s tepelným prenosom, Zebra ponúka TLP2824 Plus.

 • VEĽKÁ ĽAHKO POUŽITEĽNÁ, SPOĽAHLIVÁ TLAČIAREŇ PRE PRIESTORY OHROZENÉ PRIESTOROM

  Ideálne pre aplikácie, ktoré vyžadujú spoľahlivú a spoľahlivú tlačiarňu určenú pre priestory s obmedzenými priestormi, ZD410 a TLP2824 Plus môžu byť použité v rôznych tlačových aplikáciách. Jeden z najmenších vo svojej triede, 2-palcové tlačiarne Zebra s atramentovou tlačiarňou sa zasunujú do najtichších pracovných priestorov a tlačia etikety, príručky alebo náramky s najvyššou rýchlosťou tlače v triede.

 • NEOPRÁVNENÁ FLEXIBILITA

  Pokiaľ ide o flexibilitu, ZD410 svieti. Získate prakticky všetky moderné možnosti pripojenia, od USB, sériového automatického snímania a 10/100 Ethernet až po najnovšie bezdrôtové možnosti vrátane Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.1. S možnosťou pridania sériového alebo ethernetového pripojenia, ako aj škrabáka a rezača priamo na mieste, môžete kedykoľvek ľahko inovovať svoju tlačiareň. TLP2824 Plus je dodávaný so štandardným rozhraním USB a sériovým alebo paralelným pripojením.

 • VEĽKÉ POUŽITIE

  Nové a vylepšené užívateľské rozhranie zjednodušuje ZD410 ako kedykoľvek predtým. Existujú viaceré ikony stavu, ktoré uľahčujú rozpoznanie a riešenie problémov. A môžete klepnúť na mobilné zariadenie s podporou NCF vo svojom zariadení ZD410, aby ste okamžite získali rozsiahlu databázu Zebra s poznatkami o tom, ako videá a ďalšie informácie. Výsledok? Vždy máte prístup k informáciám, ktoré potrebujete na rýchlu návratnosť tlačiarne, čím sa chráni prevádzkyschopnosť a produktivita pracovníkov.

ZD410 je najmenšia tlačiareň vo svojej triede a ľahko sa prispôsobí pracovnej ploche alebo poličke s najväčším priestorom. K dispozícii s rozlíšením tlače 203 dpi alebo 300 dpi, ZD410 je ideálny pre tlač štítkov s trvanlivosťou menej ako jeden rok.

 •  ŠÍRKA TLAČE

  2,2 "/ 56 mm

 • ROZLÍŠENIE TLAČE

  203 dpi / 8 bodov na mm

  300 dpi / 12 bodov na mm

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  6 "/ 152 mm za sekundu @ 203 dpi / 8 bodov na mm

  4 "/ 102 mm za sekundu @ 300 dpi / 12 bodov na mm

 • MEDIÁLNE SNÍMAČE

  Viacpolohové transmisívne a plné šírkové odrazové snímače

 • KOMUNIKAČNÝCH METÓD

  USB 2.0, nízka energia Bluetooth, USB Host

  RS-232 Sériové (voliteľné)

  10/100 Ethernet (voliteľné)

  Bezdrôtové pripojenie: 802.11ac s rozhraním Bluetooth 4.1 (voliteľné)