ZD420

NOVÁ ÚROVEŇ V JEDNODUCHOSTI POUŽITIA, FLEXIBILITA APLIKÁCIÍ A JEDNODUCHOSŤ RIADENIA

Ak potrebujete rýchle 4-palcové tepelné tlačiarne, ktoré sa ľahko používajú, ľahko sa nasadia a ľahko sa spravujú, potom vyberte ZD420. Vychádzajúc z dedičstva najvýkonnejších tlačiarní radu GK, tlačiarne radu ZD420 prinášajú funkcie a funkcie, ktoré zjednodušujú nasadenie a správu na novú úroveň. Rýchlejšia, vyššia kvalita tlače ZD420 udržuje vaše podnikanie v pohybe spolu s flexibilitou aplikácií a nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo (TCO).

PRELOMOVÁ ĽAHKOSŤ POUŽITIA

Tepelné tlačiarne ZD420 sú jedinou termálnou tlačiarňou, ktorá ponúka štandardný pásik a model kazety s pásovou fóliou pre inštaláciu na blátovú a rozdelenú sekundu. Zariadenie ZD420 vám tiež umožňuje zistiť, kedy má páska nahradiť. A päť intuitívnych ikon stavov umožňuje vašim pracovníkom vidieť na prvý pohľad to, čo je potrebné pre udržanie tlačiarne hore, bežiace a dostupné.

PRIDAJTE NOVÉ MOŽNOSTI ĽAHKO NA WEBE

Ak potrebujete nové možnosti komunikácie alebo správy médií v budúcnosti, žiaden problém. Pridajte sériovú alebo ethernetovú konektivitu, plus škrabku alebo frézu, priamo na mieste - bez toho, aby ste tepelné tlačiarne ZD420 vyradili z prevádzky. Výsledok? Maximálna funkčnosť, doba prevádzky, hodnota a návratnosť investícií.

JEDNODUCHÁ SPRÁVA TLAČIARNE

Tlačiarne ZD420 využívajú funkciu Link-OS a podporujú naše výkonné tlačové sady DNA, ktoré obsahujú zjednodušené nástroje vzdialenej správy, ktoré umožňujú jednoduché nasadenie veľkých flotíl tlačiarní na viacerých miestach, takže môžete teraz udržiavať, zabezpečovať a odstraňovať tlačiarne odkiaľkoľvek a kedykoľvek - uvoľnenie operácií zameraných na prácu, a nie na tlačiarne.

JEDNODUCHÁ VÝMENA KAZETY

Okrem inovatívnej kazetovej kazety, modernizácie na mieste a takmer všetkých moderných káblových a bezdrôtových konektorov, ZD420 je dodávaný aj s Link-OS. Táto unikátna softvérová platforma značne znižuje čas strávený integráciou, správou a riešením problémov so všetkými vašimi tlačiarňami - čím sa vaše termálne tlačiarne stávajú nákladovo efektívnejšími než kedykoľvek predtým.

 

POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • Maloobchod

 • výrobné

 

 • ŠÍRKA TLAČE

  4,09 palca / 104 mm

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  6 "/ 152 mm za sekundu (203 dpi)

  4 "/ 102 mm za sekundu (300 dpi)

 • KOMUNIKAČNÉ METÓDY

  USB v2.0, Bluetooth s nízkou spotrebou energie (štandard)

  RS-232 sériové (voliteľné)

  10/100 Ethernet (voliteľné)

  Bezdrôtové rozhranie: 802.11ac s rozhraním Bluetooth 4.1 (možnosť inštalácie z výroby)

 • ROZLÍŠENIE TLAČE

  203 dpi / 8 bodov na mm

  300 dpi / 12 bodov na mm (voliteľné)

 • SENZORY MÉDIÍ

  Viacpolohový transmisívny a celoplošný odrazový snímač