ZD620

VÝKONNÝ NEMUSÍ BYŤ KOMPLIKOVANÝ

Keď je dôležitá kvalita tlače, produktivita, flexibilita aplikácií a jednoduchosť riadenia, dodáva Zebra ZD620. Ako ďalšia generácia linky stolnej tlačiarne Zebra ZD620 nahrádza populárne Zebra GX série a ZD500 tlačiarne, stúpajúca nad bežné stolové tlačiarne s najvyššou kvalitou tlače a najmodernejšími funkciami. K dispozícii v oboch modeloch priameho tepelného a tepelného prenosu, ZD620 spĺňa širokú škálu aplikačných požiadaviek. Ponúka najčastejšie štandardné funkcie každej stolovej tlačiarne Zebra, vrátane voliteľného 10-tlačidlového užívateľského rozhrania s farebným LCD displejom, ktorý vyberá všetky záležitosti z nastavenia a stavu tlačiarne. ZD620 beží Link-OS a je podporovaný našou silnou sadu aplikácií, nástrojov a nástrojov pre vývojárov, ktoré prinášajú vynikajúcu tlačovú skúsenosť prostredníctvom lepšieho výkonu, zjednodušená správa na diaľku a jednoduchšia integrácia. Zebra ZD620 - poskytujúca silnú rýchlosť tlače, kvalitu tlače a spravovateľnosť tlačiarne, musíte udržať vaše operácie v pohybe.

PREMIER TLAČOVÁ VÝKONNOSŤ

ZD620 prináša maximálnu priepustnosť tlačiarne a produktivitu pri najvyššej rýchlosti tlače vo svojej triede.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA

Rozhranie s tromi tlačidlami s piatimi ikonami stavu LED alebo voliteľným 10-tlačidlovým rozhraním s farebným LCD displejom uľahčuje nastavenie, konfiguráciu alebo obnovu dostupnosti tlačiarne pred narušením produktivity.

NASADENIE A FLEXIBILITA APLIKÁCIÍ

Rovnaké formáty štítkov a aplikácie, ktoré používate dnes, a komplexné možnosti pripojenia umožňujú pripojiť sa k existujúcej drôtovej alebo bezdrôtovej sieti alebo priamo k akémukoľvek počítaču. ZD620 beží Link-OS a je podporovaný našou silnou sadu aplikácií, nástrojov a vývojárskych nástrojov Print DNK pre lepší výkon, zjednodušenú správu na diaľku a jednoduchšiu integráciu.


MAXIMÁLNA KVALITA A OVLÁDATEĽNOSŤ TLAČE Z TERMÁLNEHO PRENOSU

Keďže kvalita tlače, produktivita, flexibilita aplikácií a jednoduchosť riadenia prináša ZD620. Táto vysokokvalitná tlačová tlačiareň prináša špičkovú kvalitu priemyselnej tlače do kompaktnej stolovej tlačiarne, ktorá ponúka najvyššiu rýchlosť a najlepšiu kvalitu vo svojej triede.

 

POUŽÍVANIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • výrobné


 • ŠÍRKA TLAČE

  4,09 palca (10,4 mm) pre rozlíšenie 203 dpi

  4,27 palca (10,8 mm) pri 300 dpi

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  8 v 203 mm za sekundu (203 dpi)

  6 palcov / 152 mm za sekundu (300 dpi)

 • KOMUNIKAČNÉ METÓDY

  USB v2.0 (štandardné)

  Bluetooth s nízkou spotrebou energie (štandard)

  RS-232 Sériové (štandardné)

  10/100 Ethernet (štandardné)

  Bezdrôtové rozhranie: 802.11ac s rozhraním Bluetooth 4.1 (možnosť inštalácie z výroby)

 • ROZLÍŠENIE TLAČE

  203 dpi / 8 bodov na mm

  Voliteľné 300 dpi / 12 bodov na mm

 • SENZORY MÉDIÍ

  Celá šírka, pohyblivý snímač reflexných / čiernych značiek;

  Viacpolohový vysielací / priestorový snímač