ZQ300

VEĽKÁ OBCHODNÁ HODNOTA ZA PRIJATEĽNÚ CENU

Bez ohľadu na to, či vaši pracovníci vytlačia štítky s cenovou značkou na predajnej plošine alebo opustia oznámenie o doručení na prahu zákazníka, potrebujú mobilnú tlačiareň, ktorá je rýchla, flexibilná a spoľahlivá. Séria ZQ300 je malá mobilná tlačiareň, ktorá dokáže všetko.

Vychádzajúc z dedičstva starších mobilných tlačiarní série iMZ, môžete si vybrať z dvoch dizajnových modelov, z ktorých každý je k dispozícii v dvoch rôznych šírkach, aby vyhovoval potrebám vášho podnikania. Model vnútri štvor-stien umožňuje spolupracovníkom zvoniť predaj kdekoľvek v obchode, zabrániť opusteným predajom a zlepšiť skúsenosti zákazníkov. Model s vonkajšími štyrmi stenami dokáže spracovať prvky, generovať kvalitné príjmy a zaručiť výkon pre najdlhšiu zmenu v poli. Všetky modely ponúkajú najrýchlejšie dostupné bezdrôtové pripojenia. špičkové batérie a energetické technológie pre plnohodnotný výkon; trvanlivosť podnikov na zvládnutie každodenných kvapiek a hrdiel; a výkonné funkcie vzdialenej správy, ktoré výrazne znižujú celkové náklady na vlastníctvo.

 • VIAC VŠESTRANNOSŤ, VÄČŠIA HODNOTA

  Série ZQ300 môžete vytlačiť potvrdenia, štítky alebo oboje. Ponúkame vám tie možnosti nabíjania s maximálnou flexibilitou na uspokojenie škálovateľnosti vašich obchodných potrieb - vrátane veľkého alebo malého nasadenia, riešenia nabíjania vo vozidle a domáceho nabíjania.

 • VYNIKAJÚCI PRIEMYSELNÝ DIZAJN

  Získate to najlepšie z oboch svetov so sériou ZQ300 - ľahký dizajn zaisťuje pohodlie užívateľa počas celej zmeny. Vyberte si z elegantného spotrebného štýlu, ktorý sa hodí do najpriaznivejšieho maloobchodného predajne s dizajnom alebo odolného odolného krytu, ktorý dokáže zvládnuť vonkajšie prvky.

 • JEDNODUCHÉ VZDIALENÉ RIADENIE BLUETOOTH

  Zlepšite prevádzku tlačiarne aktualizáciou, monitorovaním a odstraňovaním problémov so svojimi mobilnými tlačiarňami, a to všetko v reálnom čase zo vzdialeného centrálneho miesta s jednorazovým rozhraním Bluetooth Remote Management spoločnosti Zebra.

PRE APLIKÁCIE VO VNÚTRI ŠTVOR-STIEN

Mobilné možnosti tlače vo vašom maloobchode priamo ovplyvňujú kvalitu služieb zákazníkom a spájajú produktivitu. Modelové modely 2-palcový a 2-palcové ZQ310 a 3-palcové modely ZQ320 umožňujú spolupracovníkom vytlačiť účty kdekoľvek v obchode, aby sa zabránilo opusteným predajom, zlepšili sa skúsenosti zákazníkov a zvýšil sa príjem. A pri tlači nálepiek na mieste, spolupracovníci môžu rýchlejšie dokončiť označovanie, znižovanie nákladov a kontrolné štítky, čím sa predchádza nákladným cenovým chybám.

 

PRIEMYSEL SSE

 • Maloobchod


 • ŠÍRKA TLAČE

  ZQ310: 48 mm / 1,89 in.

  ZQ320: 72 mm / 2.83 in.

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  Až 4 ips (100 mm / s)

 • TRVANLIVOSŤ

  IP Rating: IP54

 • MEDENÝ VONKAJŠÍ PRIEMER

  40 mm / 1,57 palca.

 • ZÁVAŽIA

  ZQ310: 0,37 kg / .81 lbs.

  ZQ320: 0,43 kg / .95 lbs.

 • KAPACITA BATÉRIE

  Li-Ion 2280 mAh, 7,2 V, PowerPrecision +