ZT400

Udržujte kritické operácie v prevádzke efektívne. Konštruované s celokovovým rámom a dvojitými dverami, tlačiarne radu ZT400 prinášajú pokrok v rýchlosti tlače, registrácii a konektivite, ako aj ďalšie pokročilé funkcie.

Tlačiarne ZT400 sú vybavené rozhraním USB, Serial, Ethernet a Bluetooth ® spolu s rozšírenou schopnosťou RFID. Prostredníctvom prostredia Link-OS ® Zebra , inovatívneho operačného systému, môžete tieto tlačiarne ľahko integrovať, spravovať a udržiavať odkiaľkoľvek na svete.

 • NAVRHNUTÉ TAK, ABY VYHOVOVALO VAŠIM SÚČASNÝM A BUDÚCIM OBCHODNÝM POTREBÁM

  Vychádzajúc z overenej reputácie značky ZM o spoľahlivosti, rada ZT400 prináša pokrok v rýchlosti tlače, možnostiach pripojenia a nástrojoch na správu a podporu. Zvýšený procesorový výkon a užívateľská pamäť spolu s otvorenou architektúrou umožňujú týmto tlačiarom pokročiť pomocou technológie. Možnosti manipulácie s médiami nainštalovateľné koncovými používateľmi vám umožnia prispôsobiť vašu tlačiareň tak, aby vyhovovala vašim potrebám - teraz aj v budúcnosti.

 • URČENÉ NA UĽAHČENIE INTEGRÁCIE, PREVÁDZKY A RIADENIA

  Dynamické QR kódy pre webovú podporu "on-demand" pomáhajú používateľom rýchlo vyriešiť chyby tlačiarne. Svietia a farebne odlíšené bočné nakladacie cesty umožňujú jednoduchú inštaláciu médií a pásky, a tlač bez hlavy bez náradia a výmena valčekov valcov udržuje prevádzku. Prostredie Link-OS spoločnosti Zebra prináša rozšírené možnosti monitorovania, správy a údržby tlačiarní radu ZT z ľubovoľného miesta.

 • FLEXIBILITA APLIKÁCIÍ

  Štandardné možnosti pripojenia USB, Serial, Ethernet a Bluetooth - ako aj dva sloty pre otvorené médiá - umožňujú používateľom využívať neštandardné možnosti pripojenia (Parallel, Zigbee atď.), Pripojenie k prepínaniu zlyhaním a zabezpečenie budúcich protokolov. Inštalovateľné možnosti manipulácie s médiami koncového používateľa umožňujú prispôsobiť tlačiareň tak, aby zodpovedala vašim súčasným a budúcim obchodným potrebám.

 • ŠÍRKA TLAČE

  4,09 "/ 104 mm

 • ROZLÍŠENIE TLAČE

  203 dpi / 8 bodov na mm

  300 dpi / 12 bodov na mm (voliteľné)

  600 dpi / 24 bodov na mm (voliteľné len pre model ZT410)

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  14 ips / 356 mm za sekundu

 • VÝSTAVBA

  Kovový rám a obojstranné kovové kryty médií so zväčšeným prehľadným oknom

 • KOMUNIKAČNÝCH METÓD

  štandardné:

  USB 2.0, vysokorýchlostné, RS-232 sériové, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1, USB Host

  voliteľné:

  Paralelné (obojsmerné rozhranie)

  Bezdrôtové: ZebraNet® Printer Server - podporuje siete 802.11 a / b / g / n