ZT510

NOVÁ ÚROVEŇ S ROZŠÍRENÝM VÝKONOM A HODNOTOU

Vychádzajúc z dedičstva najpredávanejšej tlačiarne 105SLPlus, ZT510 obsahuje základné funkcie, ktoré potrebujete v priemyselnej tlačiarni, v nákladovo efektívnom cenovom bode. ZT510 prináša osvedčený, odolný dizajn a konštrukciu, pričom pridáva pokročilé možnosti riadenia a monitorovania. To znamená, že získate spoľahlivosť 24 hodín denne a 7 dní v týždni, aby sa vaše prevádzky udržali bez problémov, plus dlhú životnosť a pokročilé funkcie, ktoré vám pomôžu napĺňať každú výzvu v nasledujúcich rokoch - to všetko za výnimočnú cenu

 • VÝNIMOČNÝ VÝKON V NAJŤAŽŠÍCH PODMIENKACH

  Zvýšte svoju produktivitu s tlačiarňami, ktoré jednoducho nekončia. Model ZT510 stavia na dedičstve svojho vedúceho predchodcu, 105SLPlus. Odolné oceľové konštrukčné diely dokážu vydržať roky zneužívania pri extrémnych teplotách, prachu, nečistotách a ďalších náročných priemyselných podmienkach a dôkladne navrhnuté tlačové mechanizmy poskytujú 24hodinovú spoľahlivosť, aby vyhovovali vašim veľkoobjemovým výrobným potrebám.

 • OPERATÍVNA VIDITEĽNOSŤ, VZDIALENÁ SPRÁVA A ADAPTABILITA V BUDÚCNOSTI

  Zebra softvérová platforma Link-OS, dostupná v cloudách, a ponuka spravovaných služieb vám poskytnú celkovú viditeľnosť a kontrolu nad tlačovými systémami, či už na mieste alebo na celom svete. Vďaka dvom dostupným komunikačným slotom, možnosťam nainštalovateľným v teréne a voliteľným rozhraním USB Host pre integráciu pomocou technológie plug-and-play je jednoduché zostať pred vašimi vyvíjajúcimi sa obchodnými a technologickými potrebami bez ohľadu na to, aká je.

 • HODNOTA, KTORÁ NEZLOMÍ VÁŠ ROZPOČET

  Pre rozhodujúcich činiteľov s prihliadnutím na náklady ponúka model ZT510 vynikajúcu kvalitu tlače novej generácie. Poskytuje vysoko výkonný cyklus, robustnú spoľahlivosť, rýchle spracovanie, pokročilé funkcie Link-OS a všetky základné funkcie, ktoré potrebujete - bez dodatočných nákladov tých, ktoré nemáte. 

VÝKONNOSŤ A HODNOTA

Je navrhnutý tak, aby dosiahol ideálnu rovnováhu medzi výkonom a hodnotou. ZT510 obsahuje základné funkcie, ktoré potrebujete v priemyselnej tlačiarni, v cenovo výhodnom cenovom bode.

 

POUŽITIE V PRIEMYSLE

 • preprava

 • výrobné

 

 • ŠÍRKA TLAČE

  4,09 "/ 104 mm

 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ TLAČE

  12 ips / 305 mm za sekundu

 • KOMUNIKAČNÉ METÓDY

  USB, Sériový, Gigabitový Ethernet, Bluetooth® LE

 • ROZLÍŠENIE TLAČE

  203 dpi / 8 bodov na milimetr
  300 dpi / 12 bodov na milimeter (voliteľné)

 • STAVBA

  Všetok kov